"Anlık Foto" veya "O An" Konulu Resim Yarışması

OBir

MEB
Özel üye
Konu başlığı ilk bakışta yadırgatıcı gelebilir ancak sosyal medyada fazlaca rağbet gören bir resim türü. Şöyle ki;

O an güzel bir görüntü yakaladığınızı düşündüğünüz bir anda cep telefonu ya da fotoğraf makinenizle an'ı fotoğraflayıp yarışmaya katılmak mümkün. Yelpazesi çok geniş bir konu olduğu için herkesi yarışmaya katılmaya davet ediyorum.

Yarışma konusuna "O An" demekte doğru bir isimlendirme olabilir.

Yarışmanın düzenlenmesi konusunda @kAşİf f'in tavrı benim için de yol gösterici nitelikte. Profillere yazmaya çalışacağım boş zamanlarda konuyu hatırlatmak için.

@YoRuMSuZ bu yarışmada dereceye girenlere ÇTL istiyoruz. Daha önceki zamanlarda vardı böyle bir uygulama hatırlıyorum. :)

Resimlerin düzeni ve boyutlandırılması konusunda yardımcı olacak birileri de olabilir. Gerçi konuyu araştırıyorum kendim de yapmaya çalışırım.

Herkesi yarışmaya bekliyorum... Birkaç etiketleme ile yarışmayı duyurmayı deniyorum alttaki şekilde. Son zamanlarda katılım yapan ve forum anasayfasında kullanıcı adı görünen arkadaşları etiketlemeye çalıştım... :D

@_nehir_, @MeRciMeK, @kAşİf, @YoRuMSuZ, @dderya, @Düş, @katip, @Çağlayağmur, @merakettim, @alemdar, @~KaÇaK CaDı~, @Papatya, @SizinSesiniz, @cemree, @nazenin, @ZeyNoO, @KıRMıZı, @Rigel, @patik, @Kin tutmaz, @Aşk, @JosTeR, @Beyfendi

Son Katılım: 20 Kasım (17 gün var)
Özel mesaj yolu ile resmin linki ve görüntüsü iletilebilir.


Ödüller:

Birincilik ödülü 500 ÇTL
İkincilik ödülü 300 ÇTL
Üçüncülük ödülü 200 ÇTL
 
Son düzenleme:

Sentinus

Hayali bir Aslıya şiirler yazan şizofren bir Kerem
Özel üye
Uzun zamandır forumun aktivitelerine katılmıyordum. Bu konuyla bir geri dönüş yaparım artık bende. Konu hoşuma gitti. Yelpazesi geniş bir konu gerçekten.
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım yüksek olur umarım. Duyuru için forumda bir dururu da ekleriz de bu ÇTL olayı kafamı karşıtırdı @OBir. Ne gerek vardı şimdi diyemiyorum ve örtülü ödenekten;

1. olan yarışmacıya 500 ÇTL
2. olan yarışmacıya 300 ÇTL
3. Olan yarışmacıya 200 ÇTL

ödül diyorum. Kim demiş admin çok cimri diye. :D:D
 

OBir

MEB
Özel üye
Ödül olayı güzel oldu teşekkürler. Yok kim demiş admin cimri diye ben söylemedim. :D

Hemen konuya ekliyorum bu durumu.
 
Top