• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

"anlık Foto - O An" Konulu Resim Yarışması Başladı

Sizce hangi resim?

• Toplam katılan
    25
  • Anket kapatıldı: .

OBir

MEB
Özel üye
On iki kişinin katılımı ile Anlık Foto - O An şeklinde isimlendirdiğimiz yarışmamız başladı arkadaşlar. Resimleri belli bir kritere göre sıraladım ama bu kriter bende saklı. :)

Baz arkadaşlarımız birden fazla resim ulaştırdı ancak kuralı bilmediğim ve kuralla ilgili bir açıklama da gelmediği için kendilerinin önerisi ile resimlerden resimleden sadece birini yayınlıyorum. Her biri gerçekten çok değerli ve anlamlı resimler olmuş.

Sadece ilk 3'e giren resimlerin sahipleri açıklanacak. Diğer katılımcılar anket oylamasından sora isterse şu numaralı resim benimdi diyebilirler. Herkese başarılar...

Not: @YoRuMSuZ anasayfadaki duyurular bölümünde anket oylamasını herkesin dikkatini çekecek şekle getirsen seviniriz. :)

Not2: Oylar daha sonra değiştirilemiyor arkadaşlar. O yüzden oylama yapmadan önce resimleri dikkatle incelemeniz önerilir. Oylama süresi 7 gündür.

1 Numaralı Resim

2 Numaralı Resim

3 Numaralı Resim

4 Numaralı Resim

5 Numaralı Resim

6 Numaralı Resim
58056

7 Numaralı Resim

8 Numaralı Resim

9 Numaralı Resim

10 Numaralı Resim

11 Numaralı Resim

12 Numaralı Resim
58057

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Oyy o şekeri yemek istiyorum nasıl bi güzellik o oylee maşallah Allah nazarlardan saklasin :)
Kullandim ben :) hepsi çok güzel kareler gerçekten herkesin emeğine sağlık