• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Anlamsız Sorular ve Cevaplar..

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Anlamsız Sorular ve Cevaplar

Bazı sorulara o kadar anlamsız cevaplar veriyoruz ki farkında olmadan...yerleştirmişiz kalıplaştırmışız onları...Soruyosunuz Nasılsınız..Teşekkürler..Eeee iyimisin kötümüsün söylemedin...Teşekkürler diyince anlaşılıyor mu iyi olduğun...yada kalıplaşmış bi cevap daha bu soruya iyi olsanda iyiyim kötü olsanda iyiyim...Bu sorunun artık bir hükmü kalmadı...nasıl olsa cevap belli niye soruyoruz ki...

Birde bazen ne yapıyorsun sorusuna iyiyim sen ne yapıyorsun cevabı var..Ne yapıyorsun diyorum nasılsın demedim ki Sorulan şey birbirinden o kadar farklı şeylerki ama o an kişi aynı gibi algılıyor galiba...

He birde abimin nerdesin sorusuna verdiği cevap var...Kendisi o kadar açıklayıcı cevap verirki nerde oldugunu bundan daha iyi anlatamaz sanırım..Arıyorsun nerdesin abi..ayaklarımın üzerindeyim...hadi canım biz bilmiyorduk ayaklarının üzerinde olduğunu...

Ne yapıyorsun sorusu bazende çok gereksiz yerde geliyor..Özellikle anneler yapıyor bunu otobüstesin..arıyor nerdesin kızım otobüsteyim anne..ne yapıyorsun..Göbek atıyorum otobüsün ortasında otobüste ne yapılır allah aşkına...ve bunun gibi olur olmadık bir sürü yerde sorulan ne yapıyorsun sorusu var bir arkadaşım yurtta lavobada sevgilisiyle konusyor...ve aralarındaki dialog aynen şöyle:

E. nerdesin
K. lavobadayım
E. ne yapıyorsun aşkım
K. s.çıyorum sen ne yapıyorsun...l
E. lavobayamı sıçıyorsun sen..

bir süre yurtta dalga konusu olmustu bu..:)

daha neler neler..