alinti güzel sözler

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Şimdiyi yaşamak, şimdinin getirdiği her duyguya kucak açmak demektir. Şimdiyi yormadan, geleni kabullenerek, kararlardan pişman olmayarak, yanlışlardan esef duymayarak, başarıları, aşkları, dostlukları, mutlulukları gördüğünde tanıyarak, iyi ya da kötü her bir tecrübeye kucak açarak, hayatı zorlamayarak ama tüm duyguları dibine kadar yaşayarak çıkar şimdinin tadı.

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
“Değersiz değiliz. Sadece yaşamak için su ve oksijen yerine başkalarının sevgisine, ilgisine, onayına ihtiyaç duyuyoruz. Oysa formül çok basit. Nefes al, su iç ve kendin ol. Aynadakine saygı göster. Övgüyle şişme ki, yergiyle sönme. Seni öven istediğini yaptığın için över, yeren de istediğini yapmadığın için yerer.”

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Kendimden Özür Dilerim
Anladım ki, ben hayatın, insanların, dostların, aşkların değerini bilmeye çalışırken ben kendimi atlamişım.

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Sen gittin ;
"Yatakta iki yastık ve yorganın tamamı benim artık biliyorum ama, elmayı bölerek yemeye alışmış insan, fazla yastığı ne yapsın soruyorum..."

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
En önemlisi, Anlatmak istediğini değil de Anlamak istediğini anlayanlar için Söylenen her söz fazladır. Söylemeyin...

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Devam etmem ben. Yürüdüğüm yolda güller açmyorsa. Patikaya sapmam hiç. Yollarla ilgili derdim var benim. Asla yürüyemem sonunda cennet yoksa.

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Fevkalade..
- En büyük intikam, senin aynada gördüğünü onun artık görememesidir...

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Aşk acısı için terk edilmek, aldatılmak, şiddet görmek lazım değildir. Verdiğin değeri görememek de yeterlidir.

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
- Beni bir tek soğan ağlatır diyorsunuz ama sonra bir hıyar için ağlıyorsunuz... :-)) cok hosuma gittigi icin ekledim :-))