Aldatmaya dair sözler

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
* Aldatanı aldatmak zevktir, ama seveni aldatmak namussuzluktur.

* Adını kalbime aşkla kazımıştım boş ver aldırma belki bir gün silerim.

*Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim.

* Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz.

* Her şeyi unuturda şu gönlüm bir seni unutamaz.
* Ağlayışım terk edip gidisine değil. Ben; sensizken senden diye sensizi ligi de sevmiştim. Sen; seninle birlikte sensizliği de alıp gittin.

* Ağzımın tadı yoksa, hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam, inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.

* Akılsız adam mutluluğu uzaklarda, Akıllı ise O’nu ayaklarını altında arar.

* Seninle olmak varken; Sensiz kalmak, Yaşamak dururken ölmek demektir.

*Allahım beni öyle bir son bahar ayazında canımı al ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamasın.

* Almak istedim, ellerini alamadım. Bakmak istedim, gözlerine bakamadım. Sarmak istedim, kollarıma saramadım Görmek istedim, son defa göremedim çünkü aramıza ölüm girdi.

* An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış.

*Kahkaha bir maske derler birimisin? İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış.

* Aramıza yollar, yabancı kollar, zor yıllar girdi, ümitlerimi, saf sevinçlerimi derken seni kaybettim.

*Bir iki sözle bir kaç şarkıyı, adaletsiz yargıyı, Birde bu talihsiz yazgıyı kalbime kaydettim.

*Aşkım ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım.

*Aşkımız su üzerine yazılan bir masaldı, göz kirpimi kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğundaydı.

*Kalbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı.

* Aşkın bitmiş olsa da, hiç sevmesen de, Beni çok aldattın hoş görmesem de, Bir şeyler bulmuştum ben o sevginde..

*Bekliyorum bir gün dönersin diye.

* Ay doğarken bir söğüdün arkasından, gül yüzünde sisli bir esintiyle, akşamın göçüsüne hüzün serperek ve yağmurdan geceye perdeler çekerek beni düşün unutma.

* Ayrılığın resmini çizdim sarı odalara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında.

* Sonra uzun uzun rüzgarın gülüşünü seyrettim çaresizce.

*Ve gecenin en koyulaştığı yerde ölümü kucakladım masmavi yüreğimle.

*Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz bir gün doluyor sen yoksun diye inan dertliğim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum.

* Batık bir gemiymiş aşk limanında. Kader bu deyip de avutma beni ayrılık kapımızı çaldı sonunda senden son dileğim unutma beni.