• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Aklindakini Okuyabilirim

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
1369726112_b.jpg
"Bir Daha Asla Aldatmayın, Kullanmayın, Yalana Kanmayın"
Dakikalar içinde karşısınızdaki insanın ne düşündüğünü çözmeniz için kanıtlanmış
psikolojik taktikler Bu kitap, hemen her durumda, herhangi bir kişiye kolayca uyarlanabilecek,
belirgin, kanıtlanmış ve pratik psikolojik teknikleri içermektedir.
Dr. Lieberman, bu tekniklerin kolaylığını ve tutarlılığını yüzlerce televizyon ve radyo programında sergiledi.
Fox News ile çalışan program yapımcısı Jeff Rosin şöyle açıkladı: "Kesinlikle inanılmaz!
Onun yanındaydım ve hiç yanıldığını görmedim... Bir kez bile! Nasıl yapılacağını ben bile öğrendim ve bu gerçekten önemli bir buluş."
Aslında, Dr. Lieberman, hassas yalan makineleriyle canlı televizyon programlarında yarıştı ve berabere kaldı;
hem de her seferinde!
Aklındakini Okyalabilirim,
gerçek yaşam oratamlarında birinin ne düşündüğünü ve neler hissettiğini anlamak için neler yapabileceğizi adım adım açıklıyor.
Örneğin, patronunuzun sizi gerçekten sevip sevmediğini, bir pazarlamacının güvenilir olup olmadığını,
biriyle ilk kez buluştuğunuzda ilişkinin istediğiniz yönde mi, yoksa aski yönde mi gittiğini kesinlikle ve kolayca anlayabileceksiniz.
Risk yüksek olduğunda pazarlıklar, soruşturmalar, taciz konuları, hırısızlık veya sahtekarlık kendinize zaman, para, enerji kazandırmak ve hayal kırılığından kurtulmak için kimin sizin tarafınızda, kimin karşısınızda olduğunu kolayca etmeyi öğrenin.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Akıl okumak degilde Birşeyi görünce yada birileri ile sohbet edince tahminlererimde hiç yanilmam bir insan yüzüne bakişlarına bakınca Şimdiye denk hiç yanılmadım insallah bundan sonrada hiç yanilmam ( not. Bu durum bana zarar vermiyorda değil yanı 😔

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Akıl okumak degilde Birşeyi görünce yada birileri ile sohbet edince tahminlererimde hiç yanilmam bir insan yüzüne bakişlarına bakınca Şimdiye denk hiç yanılmadım insallah bundan sonrada hiç yanilmam ( not. Bu durum bana zarar vermiyorda değil yanı 😔
Ya zaten insan sarrafı oluyor insan zamanla