• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Aklımda Olan Fikri Burada Açıklıyorum.

SizinSesiniz

~~Şimdi Susma Vakti~~
Özel üye
Biraz Merak Uyandırsın Biraz da Kendi Taşlarımı Oturtmak İçin Bu Başlığı Açtım. :) Planımı Burada Açıklayacağım.

:) :)

--------------------------------------------------------

Merhaba Arkadaşlar. Sizleri Meraklandırdığım İçin Öncelikle Özür Diliyorum.
Uzun Zamandır Aklımda Olan Bir Fikri Sizlerle Yapacağım. Bu Fikri Bu Kadar Zaman Sürmesinin Tek Sebebi
Güzel Muhabetlerin, Edebiyata Önem Verenlerin Formu Olmasından Dolayı Çok Araştırma Yaptım. Ve Sonuç Olarak En Son Bu
Adresi Buldum. Aslında Ben Daha Öncelerden de Sizlerin Arasındayıdım Ama Bilerek ve İsteyerek Pasif Takıldım.
Her Neyse Konumuza Dönelim. Ben Yaklaşık 8 Seneye Yakın Şiir, Hikaye vs. Yazıyorum. Bunu Sizlere Tanışma Bölümünde Zaten Söylemiştim.
Bazı Olaylardan Sonra Şiir Yazmaya Başladım Fakat Zaman Geçtikçe Olaylar Mazide Kaldı ve Ben Yeni Malzemeler Aramaya Başladım.
Burada Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ki? Diye Soruyorsunuz Şimdi. Farkındayım ve Konuya Direk Geçiş Yapıyorum.

Hayattınızı Birde Böyle Okuyun Çünkü Ben Sizin Sesiniz Olmaya Geliyorum Sloganıyla Çıkardım Bu Fikri.
Sizin Hayatınızda Olan Aşk, Ayrılık, GÜzel Günler vb. Olaylardan Bana Bir Kısmı Anlatın Ben Onları İsteğinize Göre Şiir Yada Hikaye
Tarzında Yazayım. Kendi Hayatınızı Birde Böyle Okuyun.

Eğer Bu Fikrim Tutarsa Bana Ulaşmanız İçin Size Adres Yollayacağım ve O Maile Hayatınızda ki Olayı Bana İsim Soyisim ile Yollarsınız.

Şimdiden Teşekkür Ediyorum.

Tekrardan Sizi Merkata Bıraktığım İçin Özür Dilerim.
G.S

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Teste gerek var mı?
Şu durumdan bir psikolog insanların sır karşısındaki merak düzeylerinin korelasyonunu almıştı bile :P
Neyse... :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Ne güzel herkes bu konuda. Baya meraklıymışız biz:)
Yaa yarım saatimiz yoksa bu konuyu görmeye bide onu düşünsen :D
Belki acil çıkış yapıcaz :))