• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Airbag Bende

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Karı koca 100 km hizla arabada gidiyorlarmış. Arabayı adam kullanıyormuş ve karısı birden "Hayatım..."demiş, "seninle 15 yıl boyunca güzel bir beraberlik yaşadık... ama artık ben boşanmak istiyorum."

Adam birşey söylememiş. Bu arada hızı 105'e çıkarmış, derken karısı "Neden? diye soracağını biliyorum.."demiş. "Bunu nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum ama arkadasin Joe ile birkaç aydır beraber oluyoruz ve üzgünüm ama yatakta o senden daha iyi..."

Adam yine hiçbirşey söylememeye devam ederek hızı 110'a çıkarmış. Kadın devam etmiş.

"Evi ben istiyorum..." Artık 120'le gidiyorlarmış. Adam hiçbirşey söylemiyormuş.

Kadın ayrıca.." demiş... "bütün çeklerini, kredi kartlarını, arabayı da istiyorum..." Ve adam hızı 130'a çıkartmış. Hala bir şey söylemiyormuş.

Kadın sormuş: "Hiç bir şey söylemeyecek misin? Sen hiç bir şey istemiyor musun?"

Adam 140'a çıkmış ve cevaplamış: "Hayır, ben ihtiyacım olan her şeye sahibim. "

Kadın şaşırmış. "Öyle mi? Nedir o?"

Ve araba karşıdaki duvara 150 km. hızla çarpmadan önce adam cevap vermiş:

"AIRBAG BENDE!!!!!"

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
Muhteşemdi.çok güzel.Son ana kadar adam ne yapacak diye bekledim.Tahminim ikisi de ölecekti.Ama güzel bitti:D:DTeşekkürler cırcırböcee.