Aileden Görmediği Sevgiyi Dışarı da Aramak

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Bu konu hakkında günlerce konulabilirim bunun ne demek olduğunu iyi bilirim çünkü ben de yaşadım bunu maalesef şu bir gerçek ki o ailenin vermediği sevgiyi ilgiyi kimse vermiyor size üstelik AC kurtlar o boşluğunuzdan yararlanmak istiyor ve bu boşluk eş konusunda da size yanlışa sürüklüyor gecen YouTube de bir yorum gördüm bu konu da eşinden de o sevgiyi bulamadığını yazmıştı babamız gibi kişileri kendimize eş seçip hayatımızı tamamen karartıyoruz maalesef
Alişan Kapaklıkaya kitabında ailesinden sevgi görmediğinden bahsediyor ve hayatına giren insanlara fazlasıyla değer verip onları çok sevdiğinden nedeni beni sevsinler diye sevilmek istiyor çünkü bu da bütün soruları cevaplıyor işte

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Bi aile sevgide vermiyorsa cocuklarina dunyaya getirmesin o zaman. Sonra evliligi kurtulus olarak gorup, onlarda mutsuz cocuklar dunyaya getiriyorlar.

Ben cok sukur aile yonunden cok sansliyim. Hafif basim agiriyor desem telefonum susmaz, iyi ki boyle bir aileye sahibim 🥰

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Bi aile sevgide vermiyorsa cocuklarina dunyaya getirmesin o zaman. Sonra evliligi kurtulus olarak gorup, onlarda mutsuz cocuklar dunyaya getiriyorlar.

Ben cok sukur aile yonunden cok sansliyim. Hafif basim agiriyor desem telefonum susmaz, iyi ki boyle bir aileye sahibim 🥰
Aman aman kendisini de işin içine katarmış hemen 😊çoğu ailede sevgisini çocuklarına gösteremiyor çoğu atalarından öyle görmüş çünkü Ben Alişan Kapaklıkaya kitaplarını okuyunca onlara da kızamaz oldum aslında ya böyle aileler o kadar çok ki