• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

ah ah

mehmet ş

Katılımcı
ben 7 yaşındayken öyle güzel futbol oynardın ki trt den geldiler beni çektiler rüyamda birisini gördüm bana bukadar futbol yeter dedi ertesi gün okula gittiyimde birisi beni çekti ayağım kırıldı malesef doğru kaynamadı fotbol hayatım sona erdi daha sonra o kişiyi rüyamda cok gördüm bana bunlar senin iyi günlerin derdi dahasondra bu kişinin fotoğrafını televizyonda görünce irkildim ali olduğunu üğrendim 1990 yılına geldiyimiz zaman bir gün yine rüyama girdi seni toplumdan koparacam dedi yapma etme ya ali dedim bana seni cennete koymam için günahlarını silmem günahlarını silmemi çinde cektirmem toplumdan koparmam gerekiyor cennete girmek istemiyormusun ben senin hakkında büyle murad ettim dedi istemiyorum ya ali toplumdan kopmam benim için çok zor olaçak dedim zor oaç ama cennete girdiyinde unutursun bu dünya fani orası ebedi dedi sevdiyim var ya ali dedim bana ben bir şey yaptımmı taşı gediyine koyarım habibim akraba evliliyi yapmayın demedimi bunu birazda bunun için yapıtorum ağladım gözleri nemlendi ağlama cennette geçireceyin bi an dünyada geçireceyim engüzel bir ömre bedeldir dedi ayağımdan amaliyat oldum ileştim kaktın baktın daha ünce bana ağa diyen saygı hürmet gösteren insanlar eskisi gibi davramıyorlardı arkadaşımın birsi sana sayğısız davranmamı karşı koyamadığım bir güç sağlıyor dedi daha ünce mükemmel bir kunuşmama vardı dineyince insanlar mest oluyordu yavaş yavaş bu konuşmamıda kayb etmeye başladım insanlar eskisi gibi olmadığımı annayınca benden uzaklaştılar eskiden etrafımda fır dünen kızlar yüzüm aynı olmasına reman bana bakmaz oldular sevdiyimde benden uzaklaştı ne kadar zor ve acı veriçi olduğunu annataman toplumdan koptuktan sodra bir yıl kadar acı cektim sonra alıştım