Agla Sevdigim Ben Basladim Bile.......

Sürgün Sevdam

Özel Üye
Özel üye
Sen simdi koyu fLoresan ISIKLARININ aLtında gözyasLarınLa vedaLasıyorsundur, ugurLuyorsundur gözyasLarını bosLuga dogru.... ama hataLar adına agLama sevgili, pismanLıkLar adına akmasın gözyasLarin, yapamadikLarimiza üzüLme sakin... güzeL günLer adina agLa, yasadigimiz ve artik yasanmasini imkansizLastirdigimiz güzeLLikler adina agLa....

siradan oLmayisimiza ve anLasiLamayan askimiz adina agLa, sakin ha siradan akmasin gözyasLarin.... oLmayisima degiL oLamayisima agLa, öyLe bir agLa ki, gözyasLarinLa anlasiLsin siradan oLmayisin, öyle bir agLa ki koyu fLoresan ISIKLARININ aLtinda günes doLsun odana....

agLa sevgiLi agLa, agLa ki daha da cok anLayasin benim anLatamadikLarimi sana, agLa ki gözyasLarin kazisin anLasiLmayan beni gözLerine, gözyasLarini yüregine akitircasina
agLa....

oLamadik, oLmak istemedik degiL, denemedik degiL, sabretmedik degiL, oLamadik iste.... bazi seyLer oLmazmis, bazi anLara hep gecikiLirmis, baziLari asLa tam oLamazmis, biz onLardaniz gaLiba sevgiLi....

baziLari anLasiLamaz ve anLatamazmis biz onLardaniz galiba....

sen simdi kiziyorsundur bitmekteki bana, rahat birak beni, karistirma kafami daha fazLa diye.... birakiyorum sevgiLi, aciLarimLa yüzLesmeye gidiyorum vücudumda yanitLayamadigimiz soru isaretLerinin kancaLarinin yok eden agirLigiyLa....

birakiyorum sevgiLi aciz yaraLi yarimLa buLusmaya gidiyorum biLinmeyene dogru.... tamamen tam oLmaya gidiyorum.

oLmadi be sevgiLi biz hic tam oLamadik....

baziLari yarimda yasayabiLirken biz hep tam oLmaya caListik ama oLamadik iste, oLmaya caLismadik degiL oLamadi. hayati kötü bir oyunu bu beLkide kuraLLarina hic aLisamadigimiz ama hep aLismaya caListigimiz, oLmadi be sevgiLi keLimeLer kifayetsiz kaLiyor diyor ya adam dogru söyLüyor gaLiba; oLmadi iste beceremedik.birakmadiLar be sevgiLi oLmadi....

yarimLar vardir ya sevgiLi, bütüne bagLanamayan biz onLardaniz gaLiba!

gücLü tarafLarimiz var bizim sevgiLi...gücLü oLdugunu zannettigimiz aciz tarafLar asLinda, ask yoksuLu, dokunmayi biLe ögrenememis... zavaLLi tarafLarimiz var bizim yasamin tüm dogaLLigindan ve siradisiLigindan uzak zorunLuLukLar adina yasayan yasamak zorunda birakiLan, yasamak zorunda hisseden, agLamayi biLe unutmus zavaLLi tarafLar....

yarali tarafLarimiz var bizim sevgiLi, dokunusLarLa umuda bagLayabiLdigimiz sen ve ben variz yarina dair;gözyasLarini erteLeyemeyecek kadar yaraLanmis yumusak tarafLarimiz var bizim sevgiLi. acimis, acitiLmis, aciyan tarafLarimiz....

ikiye böLünmüsüz sevgiLi tam oLdugumuzu zannederken hep yanLis yariLarimizi birLestirip baska bir yarimi oLusturmusuz megerse.

yaraLi, dizLeri kanayan, acimis tarafim, yaraLi dizLeri kanayan seni arzuLarken agLamadin biLe. agLamayi ögrenememisti cünkü nefret ettigim öteki yanin, ben hep senin öteki yarini bekLerken, sen hep gücLü yarini gönderdin bana. benim de farkim yoktuki senden agLama dedim hep dizLeri yaraLi, ici acimis sana, agLama gücLü oL, bak ben nasiL da gücLüyüm, görmüyormusun?

sen uykuya daLdiktan sonra severdi haLbuki dizLeri yarali, ici burkulmus, gözleri yasli yarim senin öteki yarini....

hic tam oLamadik sevgiLi hep yaraLi veya gücLü zavaLLi yarimLari oLusturduk biLemeden....

ama agLa sevgiLi; birdaha hic birzaman tam oLamayacagin gercegini göz ardi etmeden, öteki gücLü yarina gözyasLarinin sihirLi dünyasini ögreterek sonsuza dek agla.