• Merhaba Ziyaretçi.
    "Obje" Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ağda Yapmanın Püf Noktaları

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Ağda Yapılışının Püf Noktaları

Nasıl Ağda Yapılır


Ağda nasıl yapılır adlı konu başlığımızda kısaca Ağda yapmanın püf noktalarından bahsedeceğiz sevgili bayanlar işte sizlere küçük ipuçları Ağda Nasıl Yapılır hep birlikte öğrenelim...

Ağdadan önce kılların en az 10 mm uzamasını bekleyin. Kırışık kremi, akne kremi kullanılmış cilde ağda uygulamayın. Ağdadan hemen önce veya sonra güneşe çıkmayın.

Ilık ağda kullanıyorsanız, ısındıktan sonra sıcaklık seviyesini ölçmek için bileğinizin iç kısmına bir miktar sürün. Eğer cildinizi yakmıyorsa vücudunuza uygulayın. Yakacak kadar sıcaksa soğumasını bekleyin.Ağdayı mutlaka çok ince bir tabaka halinde ve eşit dağıtarak sürün. Ağdayı ne kadar ince sürerseniz tüyleriniz o kadar rahat alınır işte hepsi bu kadar kolay gelsin bayanlar...
 

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Son on yıl içerisinde sir ağda yaptıranların sayısında gözle görülür bir oranda artış gözlemleniyor. Bunun en büyük nedeni ise sır ağda faydaları olarak nitelendiriliyor. Genellikle acılı ve ağrılı geçen ağda süreçleri bu ağda yöntemi ile beraber en aza indirgeniyor.

Hem evde hem de ağda merkezlerinde sir ağda faydaları kapsamında hizmetler almak mümkün. Sadece Türkiye’de değil dünya çapında da bu yeni bakım ürününe ve hizmetine olan ilgi artmış durumda.

Sir Ağda ile Daha Uzun Süreli Pürüzsüzlük​

Kadınlar için en önemli noktalardan biri ağdanın uzun ömürlü olması. Ancak çoğu ağda ilk gün ve ilk hafta süresince etkisini sürdürüyor. Daha sonra istenmeyen tüylerin daha hızlı ve yoğun olarak çıktığı da görülmektedir. Bunun önüne geçen sir ağda 25 gün ile 35 gün arasında değişen bir pürüzsüzlük alanı vaat ediyor. Bu sayede az uğraş ile kalıcı bakıma ulaşmak olanaklı hale getiriliyor.

Tüylerin Çok Daha Az Çıkmasını Sağlıyor​

Yapılan araştırmalar ve sir ağda faydaları kapsamındaki incelemeler bize bu bakım hizmetinin tüyleri neredeyse kalıcı olarak yok ettiğini de göstermektedir. Birçok kadın düzenli olarak sir ağda yaptırdığını ve sonunda tüylerinin çok daha az çıktığını ifade etmiştir.

Çünkü bu ağdanın içeriğinde yer alan bileşenler tüy köklerini zayıflatma konusunda tartışmasız bir başarı sağlamaktadır. Bu da çok kısa bir süre sonra istenmeyen tüylerin neredeyse tamamının bitmesini kolaylaştırmaktadır.

Bant ve Özel Yağlar ile Yapılabiliyor Olması​

Piyasa içerisinde aktif olarak kullanılan sir ağda faydaları mevcut. Bu bantlar tek bir çekişte istenmeyen tüylerin yarısından çoğunu alabiliyor. Çok daha az zamanda, çok daha az ağrı hissederek bantların özel ayrıcalığından faydalanmak mümkün. Aynı zamanda bu ağda çeşitleri diğerlerinden farklı olarak özel yağlar ile birlikte destekleniyor.

En çok kullanılan yağların başında ise Argan yağı yer alıyor. Ek olarak shea yağı da diğer bir seçenekte yer alıyor. Bu yağlar cildi besliyor ve tam olarak istenilen seviyede nemlenmesini sağlıyor. Böylece kalıcı güzellik ve bakım peşinde olan kadınların her iki ihtiyacı da bir seferde karşılanmış oluyor.

Sir Ağda Yaptırmanın Diğer Faydaları​

Bu özel ağdanın faydaları bunlarla sınırlı değil. Ek olarak kıl dönmesi gibi oluşumların önüne geçen özel bir yapısı ve formu da bulunuyor. Aynı zamanda kadınlar arasında büyük bir problem olarak nitelendirilen batık riskine karşı da korumalı.

Etrafını dağıtmadan, pratik bir şekilde tüylerinden kurtulmak isteyenler kadınlar bu uygulamanın tüm olanaklarından uygun fiyatlarla faydalanabilir.
 
Top