Kaynak ikonu

AdresBank 2.1

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Merhaba,
Adresbank isimli program çok güzel hazırlanmış ve firmaların işini görecek bir program, bu programı biraz değiştirerek personel programı haline getirebilir miyiz?
Bilgi yerleri yine aynı kalır. Sadece başlıklar değişir. Mesela firma bilgisi yerine görev yeri yazılır, vb.
Bu değişikliklerle ilgili ayrıntılı bir dosyayı modoratörümüzn özeline gönderiyorum.
İlgilenirse seviniriz.
Sömestride ilgilenmeye çalışırım hocam programla. Eğer zaman bulabilirsem başlıkları tamamen kullanıcıların kendi istekleri doğrultusunda özelleştirebilecekleri duruma getirirm. Böylece çok amaçlı kullanılabilir.

Not: Mail yolu ile gönderdiğiniz iletiyi aldım.

godiva

Üye
öyle olsa çok çok daha iyi olur. sömestri boyunca bu programı bekleyeceğiz. gerçekten ihtiyaç duyulan bir şey. teşekkürler.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bugünlerde program üzerinde değişiklik yapıp yayınlayacağım hocam. Başlıkları özelleştirecektim ancak hedefe ulaşmayacak sanırım. Sizin istediğiniz şekilde değişiklik yapıp ayrı bir program olarak müftülüklere yönelik yayınlayacağım. Sözüm vardı hatırlıyorum.

İyi çalışmalar.

eren_alp

Üyecik
iyi akşamlar

adres defteri 2.1 i indirmiştim ve çalıştırdım.

orda kayıtlı olan kayıtları sildim

kendim kayıtlar ekledim

kapatırken yapılan değişiklikleri kaydet diye buton çıktı onuda tıkladım

ancak

ikinci kez açtığımda eskisi gibi eski kayıtlar duruyor

bunun nedeni nedir acaba

(vista yüklü)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Programı Vistada deneme fırsatım olmadı. 98, Me, Nt, Xp de sorunsuz çalışıyor. Belki işletim sisteminden kaynaklanabilir. Vistada deneyen başka biri varsa paylaşır umarım sonucu.

sherry

V.I.P
V.I.P
Ben az önce programı yükleyip vista'da denedim. Programın üzerinde gelen kayıtları sildim, yerine yenilerini ekledim ve programı kapatıp yeniden başlattığımda benim eklediğim yeni veriler vardı. Program Vista'da da problemsiz çalışıyor;);)