• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

"Adobe uygulamalarınızdan bir veya daha fazlası orijinal değil" Hatası ve Çözümü

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Adobe programları kullanırken (örneğin photoshop) anlık olarak ekrana gelen ve "Adobe uygulamalarınızdan bir veya daha fazlası orijinal değil" ifadesi ile devam eden bir pencere ekrana geliyorsa, kullandığınız Adobe programını veya programlarını bilgisayarınızdan tamamen kaldırmak ve tekrar yüklemek en mantıklı durumdur.

Adobe uygulamalarınızdan bir veya daha fazlası orijinal değil

Ancak bunun için vaktim yok bu şekilde kullanmam gerekiyor diyorsanız aşağıdaki yöntemi kullanabilirsiniz. (Anlatım Photoshop programına göre yapılmıştır)

Windows arama bölümüne Hizmetler yaz ve çalıştır. Daha sonra hizmetlerde şu iki hizmeti bul:

1. Adobe Genuine Monitor Service ("C:\Program Files (x86)\Common Files\Adobe\AdobeGCClient\AGMService.exe")
  • Hizmete çift tıklayın ve açılan pencerede Devre Dışı seç.
  • Hemen arkasından aynı ekranda Durdur ve Tamam butonlarına tıkla.
Adobe uygulamalarınızdan bir veya daha fazlası orijinal değil

2. Adobe Genuine Software Integrity Service (C:\Program Files (x86)\Common Files\Adobe\AdobeGCClient\AGSService.exe")
  • Hizmete çift tıklayın ve açılan pencerede Devre Dışı seç.
  • Hemen arkasından aynı ekranda Durdur ve Tamam butonlarına tıkla.

Son olarak Program Files dosyasını açıp C:\Program Files (x86)\Common Files\Adobe klasöründe AdobeGCClient klasörünü bul ve sil.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Sanırım bu bir çok kişinin sıklık ile karşılaştıgı bir durum Bu harika anlatım çok kişinin işini kolaylaştıracak tır teşekkürler