• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Admin birdi ...iki oldu :D:D:D

çılgınım_www

Forum Tutkunu
sorumsuz:ya jeriko niye gülüyorsunnnn...bak sinirlerim bozuldu şimdii... gülmeee ! ne var yani Türküde coşulamazmı yani :@

jeriko: hehehehahahahohoho:D sende güldürme beni ozaman :D Türküde coşulur coşulurda yavaş türküde de coşuldugunu ilk defa görüyorum ne o öyle eller havada felan :D:D:Dhahahaha

zemheri:hahahaha :D alemsiniz ya bunun için tartışılırmı :D

KıRMıZı:Zemheri anlamadığım sen niye gülüyorsunki :/ komik bir durummu var :hey hani yani varda ben mi göremiyorum...

çılgınım_www

Forum Tutkunu
MRMIC: Çılgın sen karışma herşeye...
zaten acemi dj'liğinle başımız dertte :D

BDE0BBCFE5AE7D4FB5BB56B1b.jpg
cılgınım_www: MRMIC ! yine miii :@ ya sende bana laf atmasan olmuyacak yani... böööööööööööö sana :hey

DVnth.jpg

yesim434:
Arkadaşlar sakin olun :) ben zaten radyo sorununa bir çözüm buldum:) ama kimse beni önemsemiyor :(
5kVbD.jpg

Lost_love:
Durrr bi Tolga ! tamam ya heyecan yapma seni de üye yapıcam... hatta şuan seni üye yaptım bile:hey bak buradan konu açılıyor bir merhaba de bari;)

çılgınım_www

Forum Tutkunu
cılgınım_www: yesim yeter artık yahu :) biz seni önemsiyoruuuuzzz bunu kabul ett:) buarada radyo sorununu nereye çözdün hani ?? ben hala sorun yaşıyorum:@ ...

GgTWn.jpg

zuzu: Lost_love sende olmasan forum üyesiz kalacak :D:D

çılgınım_www

Forum Tutkunu
7tYce.jpg

dagcı: neler oluyor burada...her ağızdan ayrı bir ses çıkıyorr... olmazz bu ne otoritersizlik böylee...şiir yazmaktan başım çatladı zaten birde sizi konuşmalarınızı çekemeyeceğim az bi susun yahuu:/ nerede bu adminleeerrr !!!!

çılgınım_www

Forum Tutkunu
Lost_love:yaa ben radyodayımda yazıyom yazıyom yazdıklarım gitmiyooorr:( neden yaa:( yorumsuz adminim nedeenn söylermisin???

Admin Yorumsuz: valla bir admin benmiyim burda yahuu !!! öbür adminin wien06 ya sor ...

çılgınım_www

Forum Tutkunu
MRMIC: yaa çılgın sen nereden biliyorsun forumda olmadıklarını acemi dj seniii... zaten senin yüzünden radyoda Lostun yazdıkları gelmiyodur kesin:v

cılgınım_www:Hadi ordan sende:@

Lost_love: wien adminim bir bakarmısın... ya benim radyoda yazdıklarım hala gitmiyorr:(

wien06:üzülme Lost_love geçer bu günlerde..
biraz tebessüm et.. hem bu durumdan ben anlamam sen git yorumsuz adminine anlat derdini ;) yorumsuz halleder kesin..