Adam Gibi Adamlar..

...SAKLI CeNNeT__

♥ Pєяναηє Döηєя Aşk ♥

Kadınlar sevdikleri zamanlarına yanarlar bazen, birini öylesine beklerler ki, sanki tüm dünyaları odur.
Yaşama sebepleri,
nefes almalarının nedenleri,
geceleri,
gündüzleri...
Her şeyleri odur düşüncesiyle beklemeleri.
Bekledikleri uzakta olsa bile, yarın ne giyeceklerini onun karar vermesini beklerler.
O doğru adam sandıkları kişi, kim bilir kime doğru kişi olmaya çalışıyordur bilmezler.
Çünkü sevdikleri için güven duygusu da oluşur.
Kendilerinden fazla oluşan bu güven duygusuna, onlar aşk derken, karşıdakinin ne diyeceğini sormazlar.
Umutla, her gün günaydın mesajı atarlar, çünkü seviyorlardır, çünkü hayatlarına babalarından sonra giren tek adamdır.

“ Her kadın aldatılmaya aday bir yaratıktır. Seviyorum diyene gitmeyip de, ara sıra seni seviyorum sözünü duydukları kişilere gittikleri sürece...”

Her kadının karşısına elbette seven bir adam çıkmıştır. Kimileri bu seven adamlara sevmeseler bile, sadece seviyorum sözünü yalansız şekilde söyledikleri için, hayatlarında yer vermişlerdir. Ve bir gün o seven kişi sevmişlerdir.
İlk bakışta hiç bir kadın, seni seviyorum diyen erkeği sevmemiştir. Daha sonraları sevmişlerdir.
Çünkü, sevginin ne kadar değerli olduğunu, sevilmenin ne hoş bir duygu olduğunu öğrenmişlerdir.
Sevilmenin, dünyadaki en büyük zenginlik olduğunu anlamışlardır.

Sevdiklerini sandıkları kişinin yerine başkaları gelir, daha önce gidenlerin yerlerini doldurmak için değilde, yar olmak içindir.
Ama onlar, ne gidenler kadar değerli olurlar,
nede sade sevgilerine karşılık bulurlar.
Kovulmamak için, onlarda gitme yolunda kendilerini bulurlar.

Aşk, kontenjanı doldurulmayan bir kurum değildir.
Her zaman gidenin yeri bir şekilde dolmuştur.
İnatçı ve onurlu görünen kadınlar, yinede o beklediklerini unutmadan sevmeye devam ederler.
Acıda olsa, severler.
Geceleri bir başkasının yanında uyusalar da, yine severler.
Seni seviyorum sözüne hasret kalırlar,
pişmanlık içinde sevmedikleri adamlardan sevgiyi medet umarlar.
Ve akıllarına, seni seviyorum sözünü söyleyen adamlar gelir, zamanı geri almaya çalışsalar da nafiledir.
Geçmiş, geçmiştir, geçmiş olsun...

O kadınların sevdikleri adamlar, dört harf kadar basittir, çünkü onların kalplerinde kaç oda var, kaçında kaç kadın var.
Bilinmez.
Ama öyle adamlar vardır ki, seviyorum sözünü söyledikleri zaman, asla sevmeyi beklemeyecek kadar adamdırlar.

Ve öyle adamlar, hala bir yerlerde yaşıyorlar. Adam gibi, adamlığını unutacak sevgilere yer vermeyecek gibi....

''ŞİİRLERLE AŞK SEVGİ''.

ALINTI..