• Yazarlık... E-COZUM.NET
    Fikirlerinizi/yazılarınızı yayınlayabileceğiniz elit bir platform arıyorsanız; E-COZUM.NET doğru adres! Detaylar BURADA ...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...

Acun Ilıcalı Şubat Ayının En Çok Konuşulan İsmi Oldu!

AybüKe

İnsanın Sahip Olduğu Tek Şey Kendisiymiş
V.I.P
TV8 kanalının sahibi aynı zamanda sunucu olan Acun Ilıcalı Medya Takip Merkezi'nin Şubat ayını kapsayan araştırmasında en çok konuşulanlar arasında 1. sırada yer aldı.

Medya Takip Merkezi'nin Şubat ayı değerlendirmesi açıklandı. Şubat ayının en çok konuşulan ismi Acun Ilıcalı oldu. Yılmaz Erdoğan ise Organize İşler: Sazan Sarmalı filmi ile gündemde kaldı.

HAZAL KAYA, 2 BİN 501 HABERE KONU EDİLDİ
71971

Şubat ayının dikkat çeken isimleri arasında geçtğimzi gün evlenen Hazal Kaya vardı. 6 Şubat'ta Mecidiyeköy'de düzenlenen törenle Ali Atay ile evlenen Hazal Kaya, 2 bin 501 habere konu edildi.


Geçtiğimiz ayın magazin gündeminde yer alan bir diğer flaş gelişme de Alişan–Buse Varol çiftinden geldi. 2018 yılında Buse Varol ile nikah masasına oturan Alişan ilk kez babalık heyecanı yaşamış, sosyal medyada Burak ismini verdikleri oğlu ve eşi ile yaptığı paylaşımlar binlerce beğeni toplamıştı. Alişan Şubat ayı boyunca 2 bin 307 haberle adından söz ettirdi.

İŞTE MERAK EDİLEN O LİSTE;
71995
 
Top