Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak Filmi Fragmanı Tr

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Açlık Oyunları 2 ne zaman vizyona giriyor?
Açlık oyunlarının 2. serisi olan Açlık Oyunları Ateşi Yakalamak 22 Kasım 2013 tarihinde vizyona giriyor.

Açlık Oyunları 2 türkçe altyazılı Fragmanı

Açlık Oyunları 2 Konusu
Katniss Everdeen'ın futuristik ve bir o kadar da despotik dünyada geçen sürükleyici maceraları devam ediyor. Genç kadın bu sefer "Quarter Quell" için yarışıyor.
Açlık Oyunları'nı beklenmedik bir başarıyla kazanmayı başaran Katniss ve partneri Peeta, evlerine dönüp bölgeler arasında yapacakları 'Zafer Turu'nu beklemektedirler. Ancak President Snow'un şeytani planları zafere gölge düşürecek cinstendir. President Snow, sadece 25 yılda bir yapılan ve eski Açlık Oyunları kazananlarının yer aldığı 'Quarter Quell' adlı yarışı bu sene gerçekleştireceklerini duyurur. Panem'i belki de sonsuza dek değiştirecek olan bu yarışın District 12 adayı bir kez daha Katniss olacak, Peeta ise hayatını bir kez daha riske atarak ona yardım etmeye karar verecektir.

Düzenleyen yönetici:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Türkiye'den alt yazılı falan hazırlanması 2014 ü bulur sanırım. Çok fazla film seyretmiyorum ama bunu da tesadüfen fragmanını görüp izlemiştim. Benzer film önerilerini de dikkate alırım artık.