Access ile küççük bir uygulama lazım...

AggReSSiVe

Üyecik
Merhaba arkadaşlar...

Access ile bir veri tabanı yapmaya çalıştım işin içinden çıkamadım...

Yapmak istediğim şu ;

Sitelere üye olurken, verdiğim kullanıcı adı, şifre, e-mail gibi bilgileri, ve site türünü girebileceğim ve depolanabilecek bir veri tabanı. Çok siteye üye olunca, unutuyorum bazen, buraya ne diye kayıt oldum, hangi mail adresini verdim v.s... Bir tek sayfadan yeni kayıtlar yapabileceğim, ve aramada yapabileceğim bir veri tabanı rica ediyorum... Yapmaya çalıştım ama beceremedim smile

Veri tabanında ;

Adres - Kullanıcı Adı - Şifre - E-Mail - Tür olmak üzere, 5 sütun olacak. Ben tek bir sayfadan bu verilere yeni veriler girebileceğim ( yeni üyelikler ), ve adres bölümünde adresi yazınca, o adrese hangi kullanıcı adı, şifre v.s ile kayıt olduğumu çıkaracak...

Teşekkürler...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Elimde kendim için hazırladığım küçük bir program var bu amaçla yapılmış.

Burda yakında yayınlarım.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Yukarıda belirtilen isteği tam olarak yerine getiren programı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
-

AggReSSiVe

Üyecik
Çok teşekkür ederim züpper bir şey bu. Tam aradığım gibi ;-) versiyon 1.0 diyor ama gelişecek bir yeri kalmamış, tamamen bu olay için biçilmiş kaftan ! ...

Saol valla !

kelebek

-ütopik-
V.I.P
walla sen harikasın yaa benim unutma gibi biderdim olmas hepsinin şifresi aynıdır :) ama program hoş görünüo eline sağlık