• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

AAA Logo 1.20

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Birkaç tıklama ile siteniz ya da başka amaçlar için harika logolar yaratabileceğiniz enfes bir program. İçerisindeki yüzlerce font ve şekiller aracılığı ile çok kısa sürede hayalinizdeki logoyu yaratabilirsiniz.

AAA Logo Business Edition 3.10 Portable:
Programı BURADAN indirebilirsiniz.

Programın Kullanımı: Aşağıdaki iki resimde programın giriş arayüzü görülüyor. Ok ile gösterilmiş bölüme tıklayarak birçok hazır şablona ulaşabilirsiniz. Daha sonra metinler üzerine tıklayıp istediğiniz şekilde kendi metninizi yazabilir, yeni metin ve logolar (resimler) ekleyebilirsiniz.

Program içerisinde yüzlerce font stili ve logo olarak kullanabileceğiniz resim gelmektedir. Ayrıca resimleri birleştirerek istediğiniz farklı logolar da oluşturabilirsiniz.

Bölüm Açıklamaları:
1.
Yeni yazı ve logo ekleme alanı.
2. Logo ya da fontun transparan zeminde görünümü. (Logo alanındaki nesnelere tıkladığınızda font, resim vs bu alanda görünür)
3. Seçebileceğiniz yüzlerce logoyu buradan seçebilirsiniz. (Sayfalar halinde gösterilir)
4. Metin yazma alanı.
5. Seçilen objenin renk tercihi.
6. Uygulamanın görünüm alanı.
7. Eğer bir logo aktifse burda Image, text seçili ise Text seçeneği görülür. Logo ya da metnin değiştirilmesi için kullanılır.
8. Logo ya da metnin kenar çizgileri ile ilgili tercihler.
9. Metin yada logoya değişik efektler vermek için kullanılan alan. Eğme yuvarlama vs.
10. Objenin renk alanı. Örneğin kırmızıdan sarıya gibi.
11. Renk Tercihleri. (logo yada metin)

Birkaç deneme ile harika logolar yaratabileceğimiz bu programın kullanımı konusunda kesinlikle zorlanmayacaksınız.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Dosyayı kontrol ettim. Hedefteki dosya maalesef bozuktu. Bu akşam itibari ile tekrar upload ettim. Güle güle kullanın.

Not: esmer23 senin upload ettiğini görmemiştim. Her ikisi de dursun o halde:P