• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

90'larda Cocuk Olmak

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
90'larda çocuk olmak ayrıcalık bana göre:) bizler şanslı o son nesildik,sokaklarda oynayarak büyüdük ,defter kaplıyacaz diye neler çekerdik şimdi defter kaplaması çok pratik,leblebi tozumuz vardı ,altın çikolatalar
Süper Baba, Ruhsar ,Bediş,Sıdıka ve nicelerinş izleyerek büyüdük
Hakan Peker ,Serdar Ortaç,Soner Arıca ,Tarkan şarkılarıyla büyüdük o şarkıların tadı hiç bir şey de yok şimdikiler o tadı vermiyor bana
Körebe,saklambaç ,yakantop ,seksek oynayarak büyüdük
Ama ben yine de o yıllarda çocuk değil de genç olmak isterdim ,o yılların tadını doya doya yaşamak isterdim keşke zaman 99 yılında dursaydı da hiç ilerlemeseydi ve biz hep 90'larda kalsaydık😊

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Benimde cocukluk yillarima denk geliyor. Sanal bebekler vardi, gazeteler kagittan giydirilen bebekler verirdi (ben kacirmistim, kuzenim almisti aglaya aglaya annemi oraya goturup aaaa bunun icin mi o kadar aglamistim diye dusunmustum 😄)

Sahane pazari izlerdik hangi kutunun icerisinde acaba su cikacak diye dusunerek 😄😄 samimiyet baskaydi, diziler baskaydi, komsuluk bambaskaydi 😍

Simdilik hatirladigim bunlar, hatirladikca yazarim buraya 😄

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Radyodan istek verirdikn,gazete kuponları vardı onları biriktirip kitap ,tabak ,çanak alanlar vardı , sanal bebekler varmış Sıdıka dizisinde bir bölüm var hatta bununla ilgili
Dizileri zaten saymayla bitmez nostalji şarkılar derseniz Eskiciden Eskiler den takip edenler bilir 😊