• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

8 Numaralı Kutu

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
DOKTORUN biri yeni bir muayene açmış. Kapıya yazmış...

"Vizite ücreti 100 Dolar. İyileştirmediğimiz hastaya beş mislini geri veriyoruz..."

Vizite pahalı ama, doktor gerçekten doktor...

Her gelen hasta iyileşip gidiyor...

Doktorun ünü her geçen gün artıyormuş...

Uyanığın biri doktora gidecek, iyileşmeyecek ve beş misli parayı geri alacak ya, kapıyı çalmış...

"Doktor! Ağzımın tadı hiç yok... Öyle kötüyüm ki, hiçbir şeyin tadını alamıyorum..."

Doktor... Adama şöyle bir bakmış, hemşireye seslenmiş:

"Hemşire hanım! Sekiz numaralı kutuyu getirin"

Hemşire adama uzatmış kutuyu, adam, bir kaşık içindekinden yemiş ve anında tükürmüş...

"Ama Bu b.k!!!!!"

Doktor sakin, "Evet! İyileştiniz. Tad alıyorsunuz artık.."

Adam, parayı ödemiş sinirleri tepesinde gitmiş...

Aradan birkaç ay geçmiş. büyük bir hırsla yeniden kapısına dayanmış doktorun...

"Doktor bey, ben de hafıza kaybı başladı... Herşeyi unutuyorum...!"

Doktor, adama şöyle bir bakmış yine, hemşireye dönmüş ve, "Kızım, sekiz numaralı kutuyu getirirmisin?" demiş.

Adam, hemen itiraz etmiş, "Ama, o kutuda b.k var!"...

Doktor, "Doğru! Bakın, hafızanız da yerine geldi!...."

Adam, ağlamaklı, hırsla ödemiş parayı çıkmış dışarı...

Kurmuş da kurmuş intikam planlarını... Birkaç ay sonra..

"Doktor! Ben de sağırlık başladı... Durumum kötü, çok zor işitiyorum..."

Doktor adamı gözüyle şöyle bir inceleyip, birazcık sesini kısarak"Hemşire hanım sekiz numaralı kutuyu getirir misin" deyince, adam, tüm hırsıyla,

"Yeter ulan, seni de sekiz numaralı kutunu da..." diye bağırmış..

Doktor gayet sakin, "Geçmiş olsun! Artık çok iyi duyabiliyorsunuz!

not:aldığım yerde bunun sonunu değiştirdim yazıyodu yazamazdım o haliyle demişte :D bilen var mı acaba neki merak ettim :P

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Devamında ayıp kelimeler var. O yüzden büyük kısmını kapatarak söyleyeceğim :) . Sonu şöyle ;

Adam atık okadar sinirlenmişki bu sefer kesin işe yarar bir plan yapmış.Gitmiş doktora demişki: Doktor Bey ben kimseyi ***emiyorum.Doktor bakmış bakmış demişki: kızım getir 8 numaralı kutuyu... Adam da :Senin 8 numaralı kutunuda.. hemşirenide teker teker ***iyim demiş. :) Doktor: Bak gördünmü iyleştin demiş. :D