• Merhaba Ziyaretçi.
    "EYLÜL AYI" temalı fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

8 GB’lık Kingston CompactFlash raflarda

Melek

Özel Üye
Özel üye
Bağımsız bellek üreticisi Kingston, Compact Flash Elite Pro kart serisini, 8 GB’lık yeni kartın eklenmesiyle daha da genişlettiğini duyurdu. Kart, katalog üretimi ve diğer ticari amaçlarla büyük dosyalara ihtiyaç duyan stüdyo, katalog ve portre fotoğrafçıları için en ideal depolama çözümü.

Yeni 8 GB’lık CompactFlash Elite Pro kart, içinde 512 MB, 1 GB, 2 GB ve 4 GB’lık CompactFlash kartların da bulunduğu, sektörün en kapsamlı Flash bellek çözüm serisini tamamlar nitelikte. Kingston’un Elite Pro serisi, günümüz profesyonel fotoğrafçılarının artan taleplerini ve özel kapasite ihtiyaçlarını güvenilir ve sağlam bir şekilde karşılıyor.

“Fotoğrafçılar, ihtiyaçlarına uygun kapasitelerde güvenilir ve tutarlı sonuçlar için Kingston Flash belleklere güvenebileceklerini çok iyi öğrendi” diyen Kingston, Flash İş Geliştirme Müdürü Mark Leatham, yeni 8 GB’lık CF Elite Pro kartın, fotoğrafçıların tek bir kart üzerine çok sayıda fotoğraf çekmelerini ve fotoğraf transfer işlemlerini daha iyi yönetmelerini sağlayacağını söyledi.

Yeni 8 GB’lık kartlar, hem amatör hem de profesyonel fotoğrafçılar tarafından kullanılan, yüksek güç tüketimli görüntü uygulamalarının performansını da artırıyor. Uygun, yüksek performanslı dijital cihazlarla birlikte kullanıldığında Kingston’un tüm CF Elite Pro kart serisi, 8 MB/saniye okuma ve 6,75 MB/saniye yazma hızlarıyla, yüksek performans sağlıyor.
 
Top