76- Iğdır Turistik Oteller

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
İMPARATOR OTEL

imparator_otel_igdir1.jpg

37748.jpg

Otel Bilgileri:
OTEL AÇIKLAMA:
Iğdırda coğrafî konumundan dolayı karasal bir iklim hüküm sürmekte ve sıcaklık bölge ortalamasından daha yüksektir. Iğdır ismi, Oğuz boylarından Üç Ok?ların başında bulunan Oğuz Han?ın oğullarından olan Iğdır Bey?in isminden gelmekte Yörenin el sanatlarının ekonomiye büyük katkısı bulunmakta, özellikle köylerde özel kök boyanın kullanıldığı yün veya pamuktan halı, kilim, halça, hurcun, heybe örülmektedir Bunların üzerinde Karabağ ve Kafkas motifleri işlenmişdir Kutsal kitaplarda ismi geçen Nuh?un efsanesine konu olan Volkanik bir dağ olan Ağrı dağı, ülkemizin en yüksek dağının bulunduğu Iğdır ili sınırları içindedir.
ODA & DETAYLAR: İmparator Otel Özellikleri; Ağrı dağı ve Orman manzaralı Toplam 80 odadan oluşmakta olan İmparator Otel'in oda özellikleri; Telefon, mini-bar, Tv.(uydu yayınlı), internet bağlantısı, odalarda küvet veya jakuzi seçeneği bulunmaktadır.
SERVİS & HİZMETLER: İmparator Otel'de; 24 saat oda servisi, internet, çamaşır yıkama ve ütü servisi hizmet olanakları sunulmaktadır.
YEME&İÇME: Sabahları açık büfe kahvaltı sunumları.. Türk ve dünya mutfağından menü sunumları ile İmparator Otel restoranı hizmetinizdedir.
TOPLANTI&KONFERANS: Iğdır İmparator Otel, 100 kişilik konferans salonu, 150 kişilik çok amaçlı salon ve 100 kişi kapatisesinde toplantı salonu ile hizmet vermektedir.
KONUM: Şehir merkezi girişinde Vali Şemsettin Uzun Bulvarı Iğdır.

Adres : / Merkez / Igdir
 
Top