• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

+ 5 senelik ASKIMA :(

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
neden böyle olduk? Sakin bakma bana sakin bakma gözlerime haketmiyorsun cünkü
neden böyle oldu,bence bu oynadigimiz küçük bi oyundu.önceden planlanmis,mutsuzluk oyunu,inan tatlim artik mecalim yok peS ediyorum artik düsünüyorum da sanirim tatli bi oyundu bizim askimiz tatli bi oyundu bu oynanan kalplerimizi yaralayan...ne haddimize..biz bastan hata yaptik
biliyorum suan pismansiz deliler gibi,eskiden oldugu gibi giden sen bekleyen ben..amaa artik bekledigin tablo yok bu oyunu artik ben yönetiyorum!

YALVAR YAKAR;belki ozamn sana ümit verebilirim ama bos ümitler menfaatci ümitler.sen istedin bunu gel istersen bana,her zamn ki gibi açarim kollarimi sana ama artik askla deil sadece oynarim senle,yoo yanlis anlama,kendim icin deil;bi zamnlar her gece yastigima akan gözyaslarim için,beni böylesine çileden çikarttigin için,beni 5 paralik insanlarin sigara küllerinde harcadigin,kalbimi öylece yaralayip bu asik rolunü böylesine mükemmel oynadigin icin,karsima cikan dürüst insanlari sen varsin diye teptigim için,aldatilmaya gözyumdugum icin!!! ama neyse büyüklük bende kalsin biliyormusun artik senden öylesine nefret ediyorum ki bana verdigin bunca aci artik canimi acitmiyor,artik onlari gurur göstergesi gibi kalbimde tasimiyorum.nefretim var artik onunla tanis!eger bana geri donuceksen artik askimin yerine seni o karsilayacak.artik geride biraktigin 'sana asik' bi ben yokum.ne mutlu ki artik çevremde senin gibiler yok,gerçek aski tanidim,dürüstlügü tanidim,mutlu olmak için onca ugras vermeyi...evt bunca zaman aradan sonra mantigim geri gelmisti,ne aptalmisim onun yoklugunda.ilk isim seni aklimdan cikarmak oldu bunun içinde nefretime tesekkür etmem lazim,kalbim tüm bunlara ragmen suskun kaldi tabi bunca aptalligin suçlusu oydu!Ama artik oda hatasini kabullenmisti.!ben'le,'kendim'le tanismak ne güzelmis artik beni çevreleyen,sahte yüzlerle inandiran biri yok.belki de bende ki bu denli degisimi görmen için senin bana yillardir yaptigini bi kez ben yapicam;kendime sahte yüzle kaplayacam,merak etme bunu büyük bi gururla tasirim suratimda.sonrada senin yavas yavas çöküsünü izleyecem.artik rolleri deistik artik mutluyum ve SENI SEVMIYORUM.ne yaziktir ki bunu sende biliyosun mutluyum cok mutluyum senin yokluugunda kendimi buldum!artik onla basbasayim.ikimiz;ben ve kendim artik dogru yoldayiz sonsuzluga uzanan yolda sen yoksun.belki de senin yaptigin alçakligi ben yapmamaliyim,bunu kendime yakistiramam.yooo asla sen olamam.evet karar verdim ben bu serefsizligi yapamam
SENI KENDI CEHENNEMINDE BIRAKIYORUM! cennetime ugrama sakin..

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
:))

acap burda kimsenin 5 senelik bir aski varmi :)) yaziyi okuyunca aklima geldi böyle bir soru :))

iLGiNÇ

Üye
benim yok ama çewremde birkaç arkadaşımın war bişey sorcam yazdığın yazıdakileri senmi yaşadın?? okudum çok kötü bi durum Allah kimsenin başına wermesin. :(

çılgınım_www

Forum Tutkunu
benim 5 senelik değilde 3 senelik olmuştu:D ama ondan ayrılmak zorunda kaldım ..
benim hikayem çok başkaa ..
ne aldatma aldatılmadan ne kıskançlıklardan ne şerefsizliklerden değildi bu ayrılık..
asıl koyanda severek ayrılmaktı anlaşarak ben teklif ettim ayrılmayı bisüre kopamadık ..
ama dedim unut onu gönlüm ve şükürler olsun şimdi mutluyum... Allah'tan dilegim o da beni unutsun ve mutlu olsun başka bişey istemem ..(ama unutmuyor böööw)