• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

5. Haftanın Konuğu Dderya

dderya

kOkOşŞ
V.I.P

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Selam Derya hoşgelmişsin koltuğuna :))
Klasik sorumu sorayım önce kitaplarla aranın çok iyi olduğunu biliyorum; en sevdiğin yazarları, kitapları, kadın yazarları, varsa şairleri merak ettim ben.. Bir de "ölmeden önce mutlaka okuyun" listen varsa alabilirim :) dizilerle filmlerle aran nasıl? Sende iz bırakan replik var mı? Canın sıkkınken ya da hastayken falan özellikle izlediğin bir şeyler var mı?
Bir de yabanci dille ilgileniyorsun sanırım. Hangi dilleri ögreniyorsun?
Sözlüklere sadece okuyucu olarak mı giriyorsun yoksa üyeliğin var mı?
Kaç kardeşsiniz?
Hala resim yapıyor yapıyor musun?

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Debbie Maccomber ve Margaret Atwood sevdigim kadın yazarlardan. Bir de, Ahmet Ümit, John Fante, Lisa Gardner, Harlan Coben ...bu liste uzar gider :)
dizi ya da film izlemeyi hiç sevmem, sadece animasyon filmler hoşuma gider.

İlgilenmek bir yana, aşığım dillere ve zaten dil öğrencisiyim. Ingilizce var, almancayi ogreniyorum.
Bu aralar da ispanyolcaya merak saldım :D

sözlük sitelerini de sadece okuyorum . O kadar yazmaya vakit ayıramam herhalde .
resim yapmayı biraktım, daha doğrusu hiç vakit bulamıyorum...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
* Hata olduğunu bildiğin halde tekrar yapmak istediğin şey nedir? :D
* Yaşadığın bir olayda "hah işte ben bunu daha önce yaşamıştım" dedin mi hiç. :)

~Esinti~

Yoğurda sütü bozuk dediler. Gitti ayran oldu
Özel üye
o ilk koltuk ney o öyle ayy tüylerim diken diken olduuu ayy saçlarim elektriklendi oyy deryam kıyamam sanaa gül gibi kızı dikenlere verdiler dılı dılı dııılılılııııdııı öhöö ..
Derya şöyle bakalım kaç yaşındasın okuyor yada çalışıyor musun hobi fobilerin neler? Sevdiğin için yaptığın yapacağın yapman gereken fedakarlık nedir? Kırıldığında kolay affeder misin? en sevdiğin ve sevmediğin özelliğin nedir?

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Merhabalar Hanımefendi :) (Eski konulara bakarken cimcime hitabını hoş karşılamadığını gördüm,Bilmeden bende cimcime diye sesleniyordum özür ile başlayalım dedim :)) Koltuğun hayırlı olsun. Güzel bir hafta bekliyor bizi :)

Mutluluğun Resmini Çiz desem,Nasıl bir şey çizerdin?

Aile Senin için Ne ifade Ediyor?

Eleştirilere Kapalı biri misin?

Dipnot; Şimdilik bu sorularla başlayalım :) Bu sorulara olan cevapların değişti mi merak ediyorum. Ona göre devamı geliyor :)