4.haftanın Konuğu Bivatandaş

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye

4.haftanın konuğu sevgili @bivatandaş foruma yeni katılmasına rağmen,sohbetiyle renkli ve dostane kişiliğiyle herkes için iyi bir arkadaş dost olduğunu gösterdi,biz kendisini daha yakından tanımak için konuk koltuğuna alıyoruz,3.hafta konuğumuz sevgili esintiye verdiği samimi cevaplar için teşekkür ediyor,hayatında hep mutlu ve başarılı olmasını diliyoruz,evet sevgili @bivatandaş ilk soru benden olsun
senin için özel yaptırdığımız konuk koltuğunu nasıl buldun :)

Beyfendi

Kaf Kef
Özel üye
İlk soru benden ;

Adı Soyadı Yaşı görevi mesleği ne işle uğraşıyor ençok sevdiği şeyler yaptığı anlamlı izler yardım etmeyi yardımlaşmayı severmi parayla arası nasıl vede son olarak nereli ve hangi takımı tutuyor. @bivatandaş

bivatandaş

İnşirah İnşirah İnşirah
Özel üye
4.haftanın konuğu sevgili @bivatandaş foruma yeni katılmasına rağmen,sohbetiyle renkli ve dostane kişiliğiyle herkes için iyi bir arkadaş dost olduğunu gösterdi,biz kendisini daha yakından tanımak için konuk koltuğuna alıyoruz,3.hafta konuğumuz sevgili esintiye verdiği samimi cevaplar için teşekkür ediyor,hayatında hep mutlu ve başarılı olmasını diliyoruz,evet sevgili @bivatandaş ilk soru benden olsun
senin için özel yaptırdığımız konuk koltuğunu nasıl buldun :)

Öncelikle özür dileyerek başlim.Bazı özel sebeplerden dolayı giremedim foruma kaçgündür kusura bakmayın.
Güzel iltifatların için çok teşekkür ederim abim.can'sın. :ahkalbim:

Ne gerek vardı abi bu şaşaalı koltuğa kırık bi iskemleyede razıydım :D

bivatandaş

İnşirah İnşirah İnşirah
Özel üye
İlk soru benden ;

Adı Soyadı Yaşı görevi mesleği ne işle uğraşıyor ençok sevdiği şeyler yaptığı anlamlı işler yardım etmeyi yardımlaşmayı severmi parayla arası nasıl vede son olarak nereli ve hangi takımı tutuyor. @bivatandaş

hayırdır abi nüfusunamı alcan beni:D çok zararlı çıkarsın bak :D
Adı:Muhammed-29
Meslek:Cafe-Pastane işletiyo
Evli iki çocuk babası
Özelimle ilgili bu kadar bilgi verebiliyom.Bazı arkadaşlara daha detaylı anlattım kendimi özelde.Bilenler bilmeyenlere söylesin:D
İşimizden dolayı açıkçası sosyal yaşantıdan uzağız biraz. İnsanlara yardımcı olabilmek en çok mutlu olduğum duygulardan biri.
Anlamlı işlere gelince bir dönem hatırı sayılır bir STK da yöneticilik yaptık ve çok anlamlı,hayırlı vede kalıcı hizmetlerde bulunduk.O hizmetlerin hala devam ediyor olması çok mutlu ediyo beni. Dünya malı gözümüzde yok Elhamdülillah ama bu zamanda parasızda olmuyo malesef. Tuttuğum takım Galatasaray.Saygılarımla arkadaşım:)

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
öncelikle bana verdiğin gizli telaş yüzünden kızgınım :) ha geldi ha gelecek telaşına tutuldum :D..şaka..
@bivatandaş ailenin kaçıncı ferdi,abimidir kardeşmidir kaç kaardeştir..:) kolaydan başladım..:)