• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

35 Yıldır Bıçak Kemiğe Dayandı...

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
11 Ekim 1988
Başbakan Turgut Özal: Bıçak kemiğe dayandı. Bu devlet kan döken teröriste bedelini ödetecek güçtedir.

8 Aralık 1992

Başbakan Süleyman Demirel: Terör örgütü şimdi de masum çocukların canını almaya başladı....Bıçak kemiğe dayanmıştır.

6 Ağustos 1996

Başbakan Tansu Çiller: Terör ya bitecek ya bitecek. Bıçak kemiğe dayandı.

16 Aralık 1997

Başbakan Mesut Yılmaz: Avrupa terör örgütüne daha fazla kucak açmaya devam edemez. Bıçak kemiğe dayandı.

14 Şubat 1999

(APO yakalanmadan 2 gün önce)

Başbakan Bülent Ecevit: Bıçak kemiğe dayanmıştır. Teröre hizmet eden herkes hesabını vermeye hazır olsun.

14 Ağustos 2011

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan: Bıçak kemiğe dayandı. Bunun bedeli çok ağır olacak.

*

35 yıldır bıçak kemikte yaşadığımızın vesikasıdır bu... Milletin ruh halini var sen düşün!

'Yeter artık'lar yetti!

'Analar ağlamasın' ların tesiri bitti!

'Kanı yerde kalmayacak' şehitlerimizin isimleri bir bir unutuldu.

*

Ne olur...

Hala içinde bıçak ve kemik geçen bir cümle kuracaksanız eğer...

Bıçak kemiğe dayandı demeyin bari!

Çünkü bıçak artık o kemiği parçaladı, kemik paramparça!

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Aradan bir hafta geçer, yine unuturuz hiç merak etmeyin ama ateş düştüğü yeri dağlamaya devam eder. Nasılsa gündemi değiştirecek bişeyler buluruz. Yine birkaç yeni ürettiğimiz silah tanıtımı yapılır, dağları kayalıkları bombalarız yüreklerimize su serpilir.

Nice "bıçak kemiğe dayandı" lı günler bizi bekliyor eminim...

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
Sanal alemde ne kadar bağırsakta fayda yok..Türkiye Cumhuriyeti protesto Hakkını '' 3. Kez '' Haziran seçimlerinde kaybetmiştir..Üzülerek söylüyorum bunu fakat herşey ortada..

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
Ayrıca benim vergimle emeğimle mecliste köpek beslerken askere gitmeyenlere vatan haini damgası vurmak kimin haddinedir..
Söyleyin bana hangi bakanın milletvekilinin oğlu torunu vs. terör yuvalarında askerlik yapmıştır..??
Kendi çıkarlı uğruna Vatanımızın Evlatlarını bir avuç it sürüsüne peşkeş çeken Başkabakan benim başbakanım değildir..!!!
İmralıdaki it de ayrı bi ''ÖVGÜ'' konusu iktidarın..:@