35 yaş üstü kadın

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
35 yaş üstü kadın

* 35 yaşını aşmış hiçbir kadın, adamı gece yarısı uyandırıp "Sen ne düşünüyorsun?" "Sen ne demek istedin öyle?" soruları sormaz.

* 35 yaşını aşmış kadın, erkeğin ne düşündüğünü umursamaz.

* 35 yaşını aşmış kadının çantasında her zaman bir doğum kontrol hapı veya benzeri bir şeyler vardır. 30 yaş altı bu tür tedbirleri sizden bekler.

* 30 yaş altı hatunlar masraf çıkarır. Yemeğe götürmek, akşamları "in" mekanlara gitmek gerekebilir. Oysa 35 yaş üstü hatunlarla gecenin sihirli cümlesi bir nefeste söylenir: "Bitki çayı içer misin?" Kadın yaşlandıkça bünyesindeki libido enzimleri artar. Erkek yaşlandıkça bünyesindeki libido enzimleri azalır. Bu yüzden genç kızların yaşlı erkeklerle yaşlı hanımların da genç erkeklerle beraber olması doğa dengeleri gereğidir.

* 40 yaş üstü bir hatun, gün boyu, dudaklarında kıpkırmızı bir boyayla dolaşabilir. Daha aşağı yaşlarda, çilek reçeli kavanozunu kafaya dikmiş sonra da aynaya bakmamış olduğundan şüphe edilir.

* 35 yaş üzeri hatunlar size bağlanmazlar. Zaten hayatlarında biri vardir. Başka bir "duygusal", "miç miç", "Bağlandım sana hayatın türbülanslarında" ilişki yaşamak istemezler.

* 35 yaş üstü kadınlar çok daha açık sözlüdür. Erkek "eşeklik ettiğinde" "eşeklik etme" uyarısını hemen yaparlar. Daha genç olanlar bir sey demez, sizi terkeder.

* 35 yaş üstü bir kadın asla "Hamileyim, evlenmemiz gerekiyor" demez. Yaşlarıi ilerledikçe son bilenin siz olma şansınız artar.

* 35 yaş üstü bir kadın asla "Beni kullanıyorsun" demez. O sizi kullanıyordur.

* 35 yaş üstü hatunlar duruma el koyar. Onlar sizi arar. Genç kızlar telefon başında sonsuza kadar olmasa bile -bir hayli- bekler.

* 35 yaş üstü kadınlar güzel yemek yapar. 20-25 yaş arasının tek bildiği pizzacının telefonudur.

* 35 yaş üstündeki kadının bütün kız arkadaşlarıyla tanışırsınız. Genç kızlar -kıskançlıklarından- sizi kız arkadaşlarıyla tanıştırmazlar.

* 35 yaş üzerindeki kadınların hepsi medyumdur. Onları aldattığınızı saklamanız gerekmez zaten biliyor olurlar.

* 35 yaş üzerindeki kadınların -yılların birikimiyle oluşmuş- muazzam bir gecelik, ipek dantel kreasyonlar koleksiyonu vardır. Işık oyunları konusunda ayrıca uzmandırlar.

* 35 yaş üzeri kadınlar "Kegel"i de "Hegel"i de bilir, ikisini karıştırmaz.

* 35 yaş üzeri bir kadın sizinle köfteciye seve seve gelir. Hatta piyazını soğanlı ister. 30 yaş altı üzerinin köfte kokacağını düşünür.

* 35 yaş üzeri kadının üzerinde bir asalet vardır, bir gece yarısı sokağın ortasında sizinle kim daha fazla bağıracak yarışması yapmaz.

* 35 yaş üzeri kadınlar tecrübelidir. Bir büyük rakı içtikten sonra ayağa kalkacak halde olamayacağınızı bilirler. Gençlerin bu gerçeği anlamaları biraz daha uzun sürer.

* 35 yaş üzeri kadınlar için eniniz, boyunuz ve kilonuz çok önemli değildir.

* 35 yaş üzeri kadınların anne babasıyla balkonda bir aperitif almak mecburiyetinde olmazsınız.

* Ve... 35 yaş üzeri hiç bir kadin sizi "gençliğinin en güzel yıllarını çalmakla" suçlayamaz, büyük olasılıkla biri sizden evvel davranmıştır.
 
Geri
Top