• Merhaba Ziyaretçi.
    "EYLÜL AYI" temalı fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

3 Yaşındaki Çocuk Evde Açlıktan Öldü

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Rusya'da 21 yaşındaki anne, 3 yaşındaki çocuğunu eve kapatıp gitti. Bir hafta boyunca evde kapalı kalan çocuk, doğum gününde açlıktan öldü.
Rusya'da 21 yaşındaki anne, 3 yaşındaki çocuğunu eve kapatıp gitti. Çocuğunu merak bile etmeyen anne sürekli sosyal medya hesaplarından arkadaşlarıyla fotoğraflarını paylaştı. Bir hafta boyunca evde kapalı kalan çocuk, doğum gününde açlıktan öldü.
KOCASI EVİ TERK ETTİ
Rusya'nın Kirov şehrinde yaşanan olayda bir çocuk göz göre göre yaşamını yitirdi. 21 yaşındaki Maria Plenkina 5 yıl önce bir evlilik gerçekleştirdi. 3 yıl önce kız çocuk doğduktan sonra baba evi terk etti.
ANNESİ DE EVİ TERK ETTİ
Evde ise anneanne, anne ve 3 yaşındaki kız çocuğu birlikte yaşamaya başladı. Anneanne de geçtiğimiz yıl sıkıntılara dayanamayınca evi terk etti. Bunun üzerine anne ve kızı Kirov'da bir apartman dairesinde birlikte yaşamaya devam etti.

v6Vm6z.jpg


3 YAŞINDAKİ ÇOCUĞU EVDE BIRAKTI
Anne Maria Plenkina bir hafta önce arkadaşlarıyla buluşmak üzere 3 yaşındaki çocuğunu evde bırakıp çıktı. Çocuğunu merak bile etmeyen anne sürekli sosyal medya hesaplarından arkadaşlarıyla fotoğraflarını paylaştı.
KAPIYI ÇALDI, KİMSE AÇMADI
Trajik olay ise büyükannenin torununun doğum gününü kutlamak için eve gitmesiyle ortaya çıktı. Kapıyı sürekli çaldı ancak kimse kapıyı açmadı.
ÇOCUĞUN CESEDİYLE KARŞILAŞTI
Durumdan şüphelenen büyükanne polisi aradı. Polisin olay yerine gelmesiyle büyükanne evde çocuğun cesediyle karşılaştı. Komşular ise evden ne çocuk sesi geldiğini ne de koku geldiğini söyledi. Mahkemeye çıkan anne cezaevine gönderildi.
 

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Yaaa o kadar tatlı bir çocuk ki melek o daha hiçbir suçu günahı yok nasıl yapar nasıllllll yüreğim sızladı yaaa??
Artık doya doya gezsin tabii gezebilirse nasıl bu kadar rahat olabildi hiç mi aklına gelmedi ya öldüğünü duyunca hiç mi üzülmedi Allahım neresinden tutsam elimde kalıyor
 
Top