Cerezforum Ve Biz

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

3 Kafadar in Forum cerezforum Açıklaması​

KaderKatibi Forumda konulara yorum yapip gunceliyecegim AyLiz abim bos verr eskilere ugrasma ben yeni konular eklerim sen onlara yaz yesim434 oyunda saklı olan şey ne olabilir Ben düşündüm düşündüm bulamadım…”
Forumda 3 müz birlikte bakalım “giderek hedefimize ulaşacak miyiz

Son düzenleme:

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
yilmaz27[ bir gün gezintiye cikmis ve orada Kayip olmus .Havada iyide kararmis.Bu arada uzakda bir isik görmüs ve oraya dogru yol almis
Oraya varmis ve kapiyi calmis
Karsisina bir adam cikmis.
yilmaz27 "Abi beni bu aksam misafir edebilirmisin,yolumu kaybettim
demis
YoRuMSuZ
bir bakmis
"Tamam sizi misafir ederim ama sen Cerezforum ,da sürekli aktif olacaksin . yoksa misafir etmem"demisYoRuMSuZ
Bizim yilmaz27 caresiz kabul etmis ve iceriye girmek icin birde formlar doldurmasi gerekiyormus YoRuMSuZ .artik dayanamamis ve bir care bulmus.
YoRuMSuZ Bak yilmaz27 Kardesim Tamam belliki cok yorgunsun sana bu Cerezforum formlarini doldurtmayacagim sana ama Senden birsey rica edecegim demis yilmaz27 bunu kabul etmis
Sadece bir gün degil hergun gel kardesim sen cerezforuma demis

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
GüLüCüKツBağımsız bir Forum olarak amacımız, insanlara gerçek bir Aile ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle Cerezforumda paylasimlarimizi daha iyi bir paylasimi üyelerimize okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü Biz cerezforum Ailesiyiz ve şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.
nazenin
CerezForum Bir sevdadır.
Bir fincan kahvenin de 40 yıl hatırı vardır, derler. Edebiyata gerek var mı? cerez in de bir edebiyatı var, Cerezforum yalnızların dostudur ve Cerezforum daki huzur muhabbet dostluk, sevgi, aile,ve cerezforum aşki Nihayetinde cerez Forum Bir samimiyetir hic bir yerde bulunmaz bence, rahatlığı ve samimiyetligi Cerezforumda da görüldügü gibi :Ç::serefe:

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
can yürek
Yiyecek ne var?”

Orhan-38

Tost
can yürek
“Neli?

Orhan-38

“Kaşar, sucuk ve karışık”
can yürek
“Hangisini önerirsin peki?”

Orhan-38

“Hepsi iyi işte”
can yürek
“Iıı... Karışık ver o zaman; ben nerden tanıyorum seni abi?

Orhan-38

“Buradan Cerezforumdan
can yürek
“Buraya ilk gelişim”, kısa bir sessizlik “Bir de çay”

Orhan-38

sesin biraz tanıdık geldi, sadece
Buyrun efendim çayiniz ” diyerek ikram etti ve Tüm bunlar yaparken sigarasını hiç bırakmadı.

Orhan-38

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Yanlış bildiğin yolda; herkesle yürüyeceğine, doğru bildiğin yolda; tek başına yürü
CerezForum Ailesi olmak Bir ayricaliktir herkes çerezforum ailesi olamaz .keyifli Paylasimlar....