3.haftanın Konuğu Esinti..

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
patchwork-d%C3%B6%C5%9Femeli-modern-tekli-koltuk-modeli.jpg

~Esinti~

Yoğurda sütü bozuk dediler. Gitti ayran oldu
Özel üye
- esinti ısrarlara çok kızar.. yalanı hiç sevmez yalan söyleyene kızar ve saygı duymaz onlara..çıkmaz sokağa girdiğinde çok kızar üstelik kendine.. başkalarının hatasına saygı duyarken kendi hata yapmayı sevmez.. insanız hata yaparız der ama hatasız olmayı hedefler.. yettiği kadar tabi..
-olmazsa olmazlarım var tabi hayatımda ne yaparsam yapayım ne olursa olsun yüzümdeki gülümseme olmazsa olmuyor.. veee ailem vazgeçilmez unsurlarım.. Rabbim ailemi elimden almasın.. bana herşey olsun onlara bir şey olmasın.. olmazsa olmazlarımdan bir tanesi de değer verdiğim insanlar( değer kelimesinin anlamını kat kat yaşarım yaşatırım) buraya nokta koydum.
-ulaşamadığım bir hayalin peşinden koşmam.. hayal der geçerim..hayallerim bu yüzden sınırlıdır.. hayal ederim zamanla olur mu diye bakarım olmazsa karamsar yönümü uygular sonlandırırım.. yeni bir hayalim var tabi.. işimle ilgili yükselmek.. ve elde edene kadar pes etmem..çünkü ulaşamayacağım bir hayal değil :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ne kadar hızlı bir değişim bu @kAşİf hocam. :D Daha kendine neden beyaz koltuk seçtiğine dair sana sataşmalarım olacaktı ama şu son günlerde yaşadığın sürecin geçmesini bekliyordum. :)

Eeee @~Esinti~ düştün demek elimize. :D

Hemen en tepeden soru geliyor. Alıştıra alıştıra dozaj yükselerek devam edebilir :P
  • Ankara'da havalar nasıl?
  • Yağmurda romantizm adına yürümeyi sever misin?
  • Araban var mı?
  • Ankara'ya yolumuz düşerse bizi gezdirir misin?

Şimdilik bu kadar olsun. :)

~Esinti~

Yoğurda sütü bozuk dediler. Gitti ayran oldu
Özel üye
:D:D:D:D:D gülerek başlayım ben
- Ankarada havalar soğuk.. ama insanları olduğu sürece o soğukluk hislere yansımaz:)
-yağmurda romantizm adında yürümeyi severim ama bunun için çift olmak gerekiyor oda bende mevcut olan durum değil bu yüzden yağmuru şimdilik rahmet olarak nitelendiriyorum bu anlamda..
-Babamın arabası yeterse var kendime ait bir arabam yok.
-Sizler yeter ki Ankara ya gelin gezmek adına keyif alacağınıza 5 yıl değil 10 yıl değil tam bir ömür garanti veriyorum ve imzamı basıyorum :D

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Kimler kimler varmışşş koltuk da pek güzel valla :D

benim ilk sorum : eskiye dönük şeylerden mi hoşlanırsın, yoksa teknolojiyi sonuna kadar kullanmalıyız mı dersin?
mesela radyoyu eski radyodan dinlemek/telefon uygulamasından dinlemek gibi

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Çok teşekkürler seni zaten biliyorum uzun süredir tanıdığım birisin. :)

Ben yağmurda ıslanmak yerine adam gibi al sevgilini atla denize falan diye bakarım olaya O yağmurda ıslanmak nedense benden çok uzak oldu hemfikir olabilme ihtimalimiz var mı bu konuda @~Esinti~ ? :D

Eee yukarıda yazdıklarından hala kalbinin boş olduğu sonucunu çıkarabilir miyiz? :D