27 Mayıs 2021 Perşembe Günlük Burç yorumlari

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
KOÇ: Bugün, mal alım, satımından kaçınmalı, risklerden uzak durmalısınız. Kazanç sağlamak için daha fazla çaba göstermek zorunda kalacaksınız. Grup aktiviteleri ve yeni arkadaşlıklar içinde olacaksınız.

BOĞA: Bugün duygularınız sizin maddi durumunuzla birlikte ilerleyecek. Aşkta kendi isteklerinizi karşı tarafa benimsetme konusunda pürüzler yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizi dengelemek zorunda kalacaksınız.

İKİZLER: Aile, aşk ve sevdikleriniz arasında dengeyi kolaylıkla kuracağınız için kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Partnerinizin değer görmesi kıskançlığınızı körükleyebilir. Sizin için önemli bir gün.

YENGEÇ: Ciddi bir ilişki için sabıra ihtiyacınız olacak. Maddi konularda biraz gerileme olabilir. Arkadaşlarınızdan beklediğiniz desteklerin gecikmesi moralinizi bozmamalı. Bu dönemde risk almaktan sakınmalısınız.

ASLAN: Aşk gezegeniniz sizi romantik ve çekici yapacak. Gizli kapaklı olaylardan uzak kalmalısınız. Kıskançlık ve tutku ön planda olacak. Eşinizden destek geliyor. Kıskançlık duygularına dikkat etmelisiniz.

BAŞAK: Duygularla hareket edeceğiniz için atacağınız her adım size başarının ilk adımlarını verecektir. Bugün, güçlü kişileri kendinize çekeceksiniz. Sosyal çevreniz genişleyecek ve önemli kişilerle tanışacaksınız.

TERAZİ: Bu dönem, eğlenceli ve sosyal ortamlarda bulunacaksınız. Tarzınızın dışına çıkmayacaksınız. Akıllı kişilerden alacağınız destek, sizin önemli kişilerle tanışmanızı sağlayacak. Yaşam enerjiniz yüksek.

AKREP: Maddi konular mükemmel gidiyor. Kariyerinizle eviniz arasında mekik dokuyacaksınız. Bugün eşyalarınızı yenileyebilirsiniz. Paranızı kendi ihtiyaçlarınız için harcamak sizi keyiflendirecek. Beslenmenize dikkat.

YAY: Kazançlar konusunda tüm olanaklar sizi destekleyecek. İş hayatında terfi veya maaş yükselmesi gibi sizi motive edecek olaylar yaşayabilirsiniz. Doğru mantıkla olumlu adımlar atacaksınız. Enerjinizi azaltan hareketlere dikkat.

OĞLAK: Enerjiniz yüksek. Duygularınızı istediğiniz gibi yönlendirecek ve aşkı kendinize çekmeyi başaracaksınız. Yatırımlar konusunda yeni bir yapılanma yoluna gideceksiniz. Kariyer fırsatları kapınızda olacak.

KOVA: Yeniliklere ihtiyacınız yok. Çünkü geçen aydan beri süren maddi rahatlığın devamını sağlamak için kazançlarınız güçleniyor. Sahip olduğunuz malların değeri artacak. Dinlenmeye özen gösterin.

BALIK: Ailenizin kazancınıza katkısı olacak. Ailenizle kazanç birliği yapacaksınız. Aşk yaşamınız tüm yaşam parametrelerinizin önüne geçecek. Kendinizden yaşça büyük kişilerden etkileneceksiniz.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
İnansam mı bilemedim;)
Bilemiyorum kii ne desem yalan olur

Mesala Benim ki hic uzaktan yakindan Alakasi bile yokk hersey tam tersi :-))
Ben gerci inanmiyorum da

TERAZİ: Bu dönem, eğlenceli ve sosyal ortamlarda bulunacaksınız. Tarzınızın dışına çıkmayacaksınız. Akıllı kişilerden alacağınız destek, sizin önemli kişilerle tanışmanızı sağlayacak. Yaşam enerjiniz yüksek.

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Bilemiyorum kii ne desem yalan olur

Mesala Benim ki hic uzaktan yakindan Alakasi bile yokk hersey tam tersi :-))
Ben gerci inanmiyorum da

Ne demişler fala inanma falsız da kalma bu da o hesap benim için de alakasız şeyler yazmış aşkmış meşkmiş mmaddiyatmış peh☺

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
OĞLAK: Enerjiniz yüksek. Duygularınızı istediğiniz gibi yönlendirecek ve aşkı kendinize çekmeyi başaracaksınız. Yatırımlar konusunda yeni bir yapılanma yoluna gideceksiniz. Kariyer fırsatları kapınızda olacak.
Doğruluk payı olabilir kismet