• Merhaba Ziyaretçi.
    "Obje" Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

20’li yaşlara güzellik önerileri

Papatya

V.I.P
V.I.P


Olgunlaşmanın masumiyetle buluştuğu 20'li yaşlarda hem asi bir genç hem küçük bir kız çocuğu hem de zarif bir hanımefendi gibi görünmek mümkün.
Size sunacağımız güzellik önerileri bu saydıklarımızın bir kombinasyonu niteliğinde aslında hatta bazıları 20'li yaşlardan sonra uçukluk olarak bile değerlendirilebilir.
Gelecekte yapmamış olmanın pişmanlığını yaşamamak için listemizdekileri, 20'li yaşlarda çekinmeden deneyin.


Çiçek taçları

Çiçek taçları o kadar popülerleşti ki; her caddede taç satan bir dükkan ya da elinde çiçek taçlarıyla bir satıcı bulmak mümkün. Çiçekli taçlar, saç stilinizi abartmadığınız sürece masumane ve modern görünmenizi sağlayan aksesuarlardan biri.


n0FhGH9.jpg


Öneri: Saçınızı yıkadıktan sonra fırça yerine parmaklarınızı kullanarak kurutun.
Kuruduktan sonra ya olduğu gibi bırakın ya da dağınık bir topuzla birlikte çiçek tacını kullanın.

Neon pembe dudaklar

Neon renkler iki sezondur patlama yaşıyor.
Göz, dudak ve tırnak makyajı da bundan nasibini aldı.

e7lqtQk.jpg


Bizim bu konuda seçimimiz gençliğin rengi olan pembeden yana. Bu modayı çarpıcı neon bir rujla siz de yakalayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şey makyajınızın geri kalanını olabildiğince sade tutmak.

Takma kirpikler


Peruğun kirpik versiyonu olarak sayılan bu icat, günümüze dek birçok kadının bakışlarını derinleştirdi ve seksapelitesini ortaya çıkarmasına yardımcı oldu.

Fxk4fvK.jpg


Takma kirpik her yaştan kadına hitap etmesine rağmen bazı modelleri ancak 20'li yaşların taşıyabileceği gibi.
Lame, dore renklerde; devekuşu tüylü, taşlı, ekstra uzun marjinal varyasyonları deneyebilirsiniz.

Dağınık topuz


Saçtaki mükemmeliyet modası yavaş yavaş kendini doğallığa sürüklerken; havalı mükemmel topuzlar da gelecek nesile miras bırakıyor.
Aksesuar mağazalarından alabileceğiniz topuz süngerleriyle balerin topuzu yaptıktan sonra saçlarınızın yanlarını olabildiğince dağınık bırakın.

tXxxvMm.jpg


Biraz daha resmi bir görünüm için saçlarınızı topladıktan sonra örüp, örülü saçı topuz yaparak kullanabilirsiniz.

Uzun saç


1970’li yıllardan beri tahtını kısa saça daimi olarak bırakmayan uzun saç, gençliğin de bir göstergesi aslında. Uzun saçlar kadınlar arasında her zaman kıskanılan bir güzellik öğesi olmaya devam ediyor. Günümüzde hem bakım hem de uzatma zahmetinden kaçmak isteyenlerin imdadına postiş ve kaynaklar yetişiyor.

SDxyL30.jpg


Gerçek saçlarınız olsun ya da olmasın, bu büyüleyici görünümü korumak için haftada bir saç bakımı ve saçınızı parlak tutmak ve kırıklardan korumak için ısıdan koruyucu kullanmayı ihmal etmeyin.

Canlı çiçekli örgüler

"Frozen"daki Elsa’yı hatırlamayanımız mı var? Filmin patlama yapmasıyla beraber her yer Elsa örgüsü ve “Let It Go” şarkısıyla doldu.

09pJQzU.jpg


Elsa örgüsüyle ya da değişik bir örgü biçimiyle ve örgünün içine kar tanecikleri yerine çiçekler koyarak “asil hippi” görünümüne kavuşabilirsiniz.


 

Papatya

V.I.P
V.I.P

Mavi kirpikler

Mavi maskara, makyajda devasa çılgınlıkları kabul edemeyen ama içindeki Nicki Minaj kırıntısını da reddedemeyen gençler için en ideal. Herkesi imrendirecek okyanus dalgası kirpikler için mavi maskaraya hayır demeyin!


U5BX2yR.jpg


Prenses örgüsü

Prenses gibi görünmek için illa ki kraliyet soyundan gelmek gerekmiyor.
Saçınızın ön tarafına yapacağınız minik bir örgü bile tarzınıza hem asillik hem de gençlik katacak.


zITCxqE.jpg


Belki zahmetli görünebilir ama işin tek sırrı şu: Saçınızı sol kulağınızın üstünden aynı kulağın arkasına gelinceye kadar bir yuvarlak çizercesine örün ve omuzlara inen saçı da ördükten sonra tel toka ile yukarı doğru tutturun, hafif tutucu bir spreyle örgünün duruşunu sabitleyin.


 
Top