Cerezforum Güzel anlamli sözler

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer, oturup saymazdım eski yanlışlarımı. Kusursuz olmaya çalışmaz, rahat bırakırdım yüreğimi. Neşeli olurdum, geçmişte olmadığım kadar ve elbette çok daha coşkulu olurdu sevdalarım, içine de yeterince ciddiyet katardım."

Sanki ellerindeymiş gibi mutluluğun ve hüzün dolu belirsiz bir yarının anahtarları. Hem sevmiyorum, hem de sevmiyorum seni. Sevgimin iki canı var seni sevmeye. Bu yüzden sevmezken seviyorum seni ve bu yüzden severken seviyorum seni."

Hayatta sadece bir kere aşık olduğumuzu söylerler ama bu doğru olamaz. Sana her baktığımda, yeniden aşık oluyorum

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Birileri tarafından derinden sevilmek size güç verirken, birisini derinden sevmek size cesaret verir.
XnYHoLR.jpg

Mutluluğun nelerden oluştuğunu aramaya devam ederseniz asla mutlu olmayacaksınız. Hayatın anlamını arıyorsanız, asla yaşamayacaksınız. ” - Albert Camus

Tek bir istediğim var… Sonsuza dek seveceğim birine ulaşmak sadece ellerimle değil kalbimle de ona dokunmak…”

Son düzenleme:

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Hayatın değeri, uzun yaşanmasında değil, iyi yaşanmasındadır. Doyasıya yaşamak, yılların çokluğuna değil, sizin coşkunuza bağlıdır.

Aşk dudaktan çıkan bir kelime değil, gözlerden akan yaştır. Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil, uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır.

’Bir erkeğin yumruğundan daha serttir bir kadının son sözü: Çünkü biri dişlerini döker, diğeri düşlerini.’’ William Butler

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Ben güçsüzüm düşerim ağlarım canım acır yaralarım ve kusurlarım var, sırf bu yüzden insanım. Sıradanım.

Aşk elmayı yemekle başlar ve sonrasında da ayvayı yemekle biter.
wSiseDI.jpg

Parayla Saadet olur, Merve olur, Hale olur, Jale olur. Parasız en fazla Naciye ne biliyim Hayriye falan olur.

Son düzenleme:

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
kalbinde yeşeren iyiliği etrafına dagitirsin,tirnaklarinin,saçının sürekli uzayıp kesilmesi gibi.
Taşıma suyla değirmen dönmez,
Ben kalbimde iyilik hiç biriktiremem etrafıma dagitirim

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Doğduğumuz andan ölene kadar hayatımız sürekli bir yolculuktur. Manzara değişir, insanlar değişir, ihtiyaçlar değişir ama tren hep ileri gider. Hayat bir trendir, tren istasyonu değil

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Varlık elde etmek için yokluk gerek.

Mimar ev yapmak için boş arsa arar.

Marangoz ahşap işi yapmak için ham tahta arar.