2020 Olimpiyat geyikleri

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
2020 Olimpiyat twitter geyikleri
Olimpiyat filminde trip atan Turk kizlarimizi goremedim, sonucta o da bi nevi ata sporumuz rakibimiz yok!

kiz mi veriyolar olimpiyat mi belli değil.yeter naz yaptiniz .

yiki olimpiyat adayı Antalya değil.... Tanıtım için "White Sea's Pearl" diyeceklerdi... Sunum boyunca bunu açıklamak zorunda kalırlardı...

rihanna'nın kendini kültürümüze yakın hissettiği için şarkısını olimpiyat filmine verdiğini düşünüyorum.. neticede o da erkek dayağı yedi..

İstanbul'un Olimpiyat sunumlarında gösterilen kadar genç İstanbul'da bir araya gelse, polis üzerlerine gaz sıkar yemin ediyorum."

kızlar ile erkekler aynı havuza girmemeli diyenlerin ülkesinde olimpiyat sevdasının dayanılmaz tontişliği. yerim sizi yerimmm.

Bizim hergün köprüde ebemiz dürtülüyor, Olimpiyat tanıtım filminde bomboş gösteriyorlar.

Olimpiyat bölgeye nasıl barış getirecek? Güzellik yarışmalarındaki "dünya barışı" derinliğinde bir cevap.

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Olimpiyat ülkeye huzur getirecekse hiç gelmesin, alışkın değiliz biz huzura

Ya bizde yeteri kadar KÖY de KÖYLÜ de var bi de OLİMPİYAT KÖYÜ yapıp gavur KÖYLÜLERİ getirmeyelim.

kızlı erkekli olimpiyat kanıma dokunuyor başkanım

olimpiyat sunumlarını izlemek olimpiyat izlemekten daha zevkli:

olimpiyat kara kaşa kara göze bakmaz öyle manzara falan dinlemez almamız baya zor

kızlı erkekli spor yapacaklar türkiyede olimpiyat istemiyorum yanıcaz valla

bence aziz yıldırım'ı şikeden cezalandırmayacaktık, aksine olimpiyat komitemize dahil edecektik, olimpiyatlar çoktan bizimdi.

Olimpiyat elemelerinde İSTANBUL tanıtım videosunda müezzinimiz Rihanna :D Lan bu ülkenin hiçmi sanatçısı yok.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Tokyo Olimpiyat Geyikleri
2020 Olimpiyat Geyikleri
Olimpiyat geyikleri ve tokyo

• Sultanahmette Adres soran japon turist olursa taaa çorum'a yönlendiricem
  • Sinirden Japon Balığımı Öldürdüm...!!!
  • Olimpiyatlar sizin olsun Ahiret bizim
  • İstanbul'da kebap yemek varken Tokyo'da böcek yemeyi seçtiniz ya helal olsun...
  • Ulan ya, durduk yere olimpiyat Tokyoluna gitti.
  • Hadi yarin tsunami duasina cikalim
  • Evdeki japon yapıştırıcılarını ateşe verdim Yanıyoruz şu an ama sorun değil Yaşasın Türkiye
  • Meydanlara biz çıkıyoruz. Onlar uyuyarak olimpiyat ev sahibi oluyor. Yata yata hem de.
  • Olimpiyat onlarin olsun Cim Bom'un UEFA Kupası var.
  • Şifreyi çözdüm! OLİMPİYAT.. Tersten oku: TAYİP Mİ LO?!

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
540684_504217219668228_2059891658_n.jpg

mihrimah

turquoise
Özel üye
"Bu ne birader ya açıklıcaksanız açıklayın millet izliyo diye yakında komite başkanının sünnet kasedini de koyacaklar" ben de bunu görmüştüm:))