• Merhaba Ziyaretçi.
    "Güzel söz"
    konulu yarışma başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada oy kullanmaya bekliyoruz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Artık kazanılan ÇTL miktarları istenildiğinde TL ile değiştirilebiliyor. Konu ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

"2019'un En Çok Beklenen 10 Film" Listesi

Lelis

İnsanın Sahip Olduğu Tek Şey Kendisiymiş
V.I.P
Binlerce kişinin oylarıyla belirlenen "2019'un En Çok Beklenen 10 Filmi" listesi yayımlandı.

2018 yılının bitmesine iki hafta gibi bir süre varken bu yılın gişe hasılatı konusunda fazlasıyla verimli bir sene olduğunu söyleyebiliriz. 15 filmin dünya çapında 500 milyon dolar barajını geçtiği senede 4 film 1 milyar dolar sınırını yerle bir etti. Bu seneki en büyük film ise 2,05 milyar dolarla Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı oldu. Bu hasılatla birlikte tüm zamanların en çok gişe yapan filmleri listesinde dördüncü sıraya oturdu.2018 yılındaki en iyi film stüdyosu Marvel oldu ve gelecek sene de benzer bir rotada olacak gibi görünüyor. 2019 yılında bizi bekleyen beş adet Marvel filmi var. Bu filmlerin arasında Captain Marvel’ın yanı sıra Avengers: Endgame, Dark Phoenix, Spider-Man: Far From Home ve The New Mutants bulunuyor.


Bu filmlerin neredeyse hepsi gişe rekorlarını kıracak gibi görünüyor ancak Marvel’ın dışındaki stüdyolardan da beklenen filmler mevcut.

250 milyon ziyaretçiye sahip IMDb’nin açıkladığı listede ise 2019’un en çok beklenen filmleri açıklanmış durumda. Liste ise şu şekilde:

10- Hellboy (12 Nisan)

9- Alaaddin (24 Mayıs)

8- Joker (4 Ekim)

7- Glass (18 Ocak)

6- It: Chapter Two (16 Eylül)

5- The Irishman

4- Once Upon A Time In Hollywood (9 Ağustos)

3- Dark Phoenix (7 Haziran)

2- Avengers: Endgame (26 Nisan)

1- Captain Marvel (8 Mart)
 
Top