2006 en çok satan 10 kitap

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Türkiye Yayıncılar Birliği, Ağustos ayında en çok satan kitaplar listesini açıkladı. Kitapseverler düşünceye özgürlük istiyor. Davalık kitaplar ilk sırada.

Birlikten yapılan açıklamada, Ağustos ayında kitapçılarda en çok satan kitapların, Türkiye çapında belli başlı kitabevlerinden alınan satış rakamlarına göre düzenlendiği belirtildi.

Açıklamaya göre, ''Ağustos 2006 En Çok Satanlar Listesi'' şöyle:
1- Latife Hanım, İpek Çalışlar, Doğan Kitap
2- Baba ve Piç, Elif Şafak, Metis Yayınları
3- Efendi/2 Beyaz Müslümanların Büyük Sırrı, Soner Yalçın, Doğan Kitap
4- Tarihimizle Yüzleşmek, Emre Kongar, Remzi Kitabevi
5- Aşk Bir Kere, Maeve Binchy, Doğan Kitap
6- Hac, Paulo Coelho, Can Yayınları
7- Aşka Şeytan Karışır, Hande Altaylı, Okuyan Us Yayınları
8- Aşık Olan Terkeder, Erdoğan Aktaş, Birharf Yayınları
9- Leyla'nın Evi, Zülfi Livaneli, Remzi Kitabevi
10- Ne Anlatayım Ben Sana, Ece Temelkuran, Everest.

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Yanılmışım

Türkiye Yayıncılar Birliği, geçtiğimiz ay en çok satan kitaplar listesini açıkladı.

Birlik'ten yapılan yazılı açıklamada, ''2005 Ağustos ayında kitapçılarda en çok satan kitaplar''ın, Türkiye çapında belli başlı kitabevlerinden alınan satış rakamlarına göre düzenlendiği belirtildi.

Türkiye Yayıncılar Birliği'nin yayıncılık sektöründe sağlıklı veriler oluşması amacıyla her ay ''en çok satanlar listesi'' yayınlamaya devam edeceği kaydedilen açıklamada yer alan ''Ağustos 2005 en çok satan kitaplar'' listesi şöyle:

1- Şuçılgın Türkler, Turgut Özakman, Bilgi Yayınevi
2- Ferrarisini Satan Bilge, Robin Sharma, Goa Basım Yayın
3- Yolculuk Nereye Hemşerim?, Gülse Birsel, Epsilon Yayınları
4- Bir Gün, Ayşe Kulin, Everest Yayınları
5- Üçüncü Dünya Savaşı, Burak Turna, Timaş
6- Benim Hüzünlü Orospularım, Marquez, Can Yayınları
7- Zeka Oyunları, Emrehan Halıcı, Tübitak
8- Elli Parça, Murathan Mungan, Metis Yayınları
9- Metal Fırtına, Burak Turna-Orkun Uçar, Timaş
10- İhanet Noktası, Dan Brown, Altın Kitaplar

kelebek

-ütopik-
V.I.P
En çok satanlar listesine girememiş ama son zamanlarda herkesin elinde Başucumda Müzik kitabını görüyorum ben de merak etmeye başladım nasıl bir kitap olduğunu

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Ya adminim bilmiyor musun sanki ya ne kadar çok gündem oluşturduysan o kadar satarsın insanlar kınar eleştirir ama ne yazdığını merak eder yine de alır okur

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
O'nun Kara Kitap adlı eseri çok basında manşet olmuştu. İnsanlar aldı okudu. Bir de bendim alanlardan. Taa o zman şişirme ve bilinçli olarak ön plana çıkarımlan biri olduğunu insanlar anladı.

kimsenin tındığı yok o adamı. Nobel ödülü almasının arkasındaki gerçeği de herkes biliyor.