20 – 27 Ekim Haftalik Burç Yorumlari

SizinSesiniz

~~Şimdi Susma Vakti~~
Özel üye
KOÇ: Bu hafta yarım kalan işleriniz var. Bu işlerin yarım kalmasına gönlünüz razı gelmiyor. Bu ara fazla tedirgin halleriniz var ama yeniay sizi rahatlatacak. Her şey yoluna girecek biraz zaman ihtiyacınız var.

BOĞA: Bu hafta kararsız kaldığınız konular var. Arada kaldığınız durumlar yüzünden, gerginlik yaşayabilirsiniz. Kararsız kaldığınız konular hakkında yapmanız gerekenlere hemen karar vermelisiniz. Yoksa sıkıntı yaşayabilir, üzülen siz olursunuz.

İKİZLER: Bu hafta ilginizi çekecek cazip teklifler alabilirsiniz. Ama daha önceden verilmiş sözleriniz var. Kararsız kalmışsınız, fakat siz yapmanız gerekeni bilirsiniz. Detaylara takılmayın, biraz rahatlayın, hayatı değiştirmek sizin elinizde.

YENGEÇ: Bu hafta net olan kişiliğinizden dolayı dolambaçlı konular size ağır gelebilir. Bazı konularda risk almak isteyebilirsiniz. Yaptığınız planlar bozulmadan işlerinizi halledeceksiniz. Her şey düzelecek, ailevi konularda ısrarcı olmayın. Yoksa düzelmeden siz bozabilirsiniz.

ASLAN: Bu hafta dik duruşunuzu bozmuyor, pek taviz vermiyorsunuz. Kendinize uyulmasını ve sözünüzün dinlenmesini istiyorsunuz. Başarı sizinle olacak ama öncelikle etrafınızda ki insanlara da saygı göstermeyi öğrenmelisiniz.

BAŞAK: Bu hafta sanki hiç işiniz yokmuş ve hiçbir şey yapmayacak gibi bir ruh haliniz var. Bu durum Yeniay’ın etkisinden kaynaklanıyor. Becerikli çıkışlar yapacaksınız ve büyük işlerinizi rahat bir şekilde halledeceksiniz. Şans sizinle olacak, beklediğiniz paraya kavuşacaksınız.

TERAZİ: Bu hafta şanslı günler yaşayacaksınız. Farklılaşmalarınız ve yenilikleriniz var. Umudunuz yüksek. Sağlıkla ilgili güzel haberler içinizi rahatlatacak. Işıltınız, cazibenize vuracak ve yüksek yerlerden teklifler alacaksınız.

AKREP: Bu hafta aklınızdaki düşünceler bir bir gerçekleşecek. Enteresan durumlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca eğlenceli, kalabalık yerlerde tarzınızı konuşturacaksınız keyfiniz yerinde olacak. Fakat haftanın son günlerinde yaşayacağınız bazı olumsuz durumlar sonucunda işleriniz rayından çıkacak.

YAY: Bu hafta değişik insanlar sizi etkileyebilir, hatta baştan çıkarabilir. Tek gittiğiniz yerlerde dikkat çekebilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz insanları, ailenizi ihmal etmeyin. İş yerindeki sıkıntılarınız çözülecek, aşk hayatınızda değişikliler gündemde.

OĞLAK: Bu hafta birçok teklif ve ani kararlar alabilirsiniz. Bu durum Yeniay’ın etkisinden kaynaklanıyor. Hayallerinizde gerçekleşme yaşanabilir. Yaptırımlardan ve aile baskısından kaçıyorsunuz. Artık şans sizinle, aşk, huzur, para ve birçok güzellikler sizi buluyor.

KOVA: Bu hafta umursamaz ve boş vermiş halleriniz var. Bu durum Yeniay’ın etkisinden kaynaklanıyor. Ama rahat olun. Birilerine ayak uydurmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca bu hafta heyecan ve keyif verici gezmeleriniz olacak.

BALIK: Bu hafta yetenekleriniz ve yaratıcılığınız sayesinde kendinizden söz ettirecek ve aranılan biri olacaksınız. Lider çıkışlarınız ve örgütlenmeniz iyi. Fakat çalıştığınız bazı kişileri kızdırmayın.
 

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
AKREP: Bu hafta aklınızdaki düşünceler bir bir gerçekleşecek. Enteresan durumlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca eğlenceli, kalabalık yerlerde tarzınızı konuşturacaksınız keyfiniz yerinde olacak. Fakat haftanın son günlerinde yaşayacağınız bazı olumsuz durumlar sonucunda işleriniz rayından çıkacak.
:) bütün akrepler aynımı yaşadı yani..
 
Top