19 MAYIS 1919

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Tüm ulusun bayramını en içten dileklerimle kutlarım, nice bayramlar görmemizi temenni ederim. Her bayram birbirinden özel ve manevi değer taşır elbet. Fakat 19 mayıs bayramının benim için / bizim için ayrı bir önemi var elbet. Kurtuluş mücadelesinin başlangıç adımlarının atıldığı bir kentte doğmak, büyümek ve yaşamak ayrıca özel benim / bizim için... Tabi ki tüm kentlerimiz ayrı ayrı önem taşır, ayrı ayrı mücadeleye şahit olmuştur. Birlik olarak, tek yürek olarak bugünlerimizi yaşamamızı sağlamışlardır. Bu vesile ile başta ATA' mız, tüm silah arkadaşları ve tüm cesur yürek insanlarımızı rahmetle anıyorum, anıyoruz. Ruhları şad olsun. Gurur duyuyorum / duyuyoruz... NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

r0se

Forum Onuru
Özel üye

73937

Başta M.Kemal Atatürk 'ü anmak üzere,
Bütün gençlerin ve genç kalanların bayramı kutlu olsun :)

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Sözlerin yetmediği, büyük bir bayram... Özel, güzel, gurur verici... Bu Kentte doğmuş büyümüş ve yaşıyor olmak, o kadar Onur verici ki... Öyle dolu, dolu bir hafta yaşadık ki... Hele bugün, daha bir başka güzel di... Bizlere bugünü yaşatan, başta ATA mızı, silah arkadaşlarını ve tüm VATANSEVER Kahramanlarımızı rahmet, minnet ve özlemle anıyoruz. Ruhları şad olsun. Hakkınız ödenmez. Ne yapsak... Saygıyla... NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ne Mutlu Türküm Diyene.

Gençliğini yaşayamamış bir neslin bize kanıyla canıyla bıraktığı mirası, sahip olduğumuz her şeyin temelinin atıldığı bu anlamlı günü bir bayram havasında kutlamamızı sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarına saygı ve rahmetle anıyorum.

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Tüm ulusun bayramını en içten dileklerimle kutlarım, nice bayramlar görmemizi temenni ederim. Her bayram birbirinden özel ve manevi değer taşır elbet. Fakat 19 mayıs bayramının benim için / bizim için ayrı bir önemi var elbet. Kurtuluş mücadelesinin başlangıç adımlarının atıldığı bir kentte doğmak, büyümek ve yaşamak ayrıca özel benim / bizim için... Tabi ki tüm kentlerimiz ayrı ayrı önem taşır, ayrı ayrı mücadeleye şahit olmuştur. Birlik olarak, tek yürek olarak bugünlerimizi yaşamamızı sağlamışlardır. Bu vesile ile başta ATA' mız, tüm silah arkadaşları ve tüm cesur yürek insanlarımızı rahmetle anıyorum, anıyoruz. Ruhları şad olsun. Gurur duyuyorum / duyuyoruz... NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...
Saygıyla... 🙏🇹🇷🙏