()()()()

Çirkin Kral

Forum Tutkunu
ASKER DEĞİL HÜKÜMET YAN GELİP YATIYOR askerlerimiz daha ne yapsın hain kaleşler tarafında şehit ediliyorlar sizce buna yan gelip yatmakmı denir (sayın hükümetimiz) uyanın artık yan gelip yatan sizlersiniz bizim askerlerimiz watanımız için canlarından oluyor siz dewletimiz ise sadece hoş konuşma boş konuşma yapıyrsunuz

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Fikirlerine katılıyorum @ngomess Bu yazı tartışma bölümü için daha uygun sanırım. Oraya taşıyorum.

KALE

Üye
merhaba..
Onlar her zaman bedelli yaptıkları için ( Not: Bedellilerde her zaman yatar ) onlariçin askerlik yan gelip yatma demektir.
Bu insanlar aslında insan sıfatına bile konmazlar ama bu kişiler ülkemiz için ne yaptıklarını halen düşünüyorum..Ve hiçbir zaman da çözemiyeceğim herhalde düüşnsenize bu kişiler ülkemiz için yurtdışına konferanslara gidiyorlar ama eşleriyle ve çocuklarıyla birlikte :)))
Bunların ülkemiz için ne kadar çokşey yaptıkları açıkça ortada değil mi?
Bizlerin sesi çıkmadıkça bunlar her zaman böle yapacaklar..
Gerçi herkesin kendi düşüncesi var bu yazdıklarımabelkide tepki verecekolnalarda vardır..
Onun için gözünüzü dört açın..Bu ülkeyi onlar adam edemiyecekler mademki bunlar bizimsayemizde buradlar herkes seçimdeona göre neler yaptıklarını görüpona göre oy atsınlar..Bizimkonuşma özgürlüğümüzde o zaman oluyor işte...
Herkese saygılar..

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
aslında oy kullanan her insan politikaya ilgisi olsun olmasın ilgilenmeli.çünkü her beyin ayrı bir görüş açısı demektir.her görüş açısı ise daha fazla gözlem, ve başarı demektir.kale arkadaşıma katılıyorum.biz gençler gözümüzün önüne bakmalıyız.ipler bizim elimizde....askerler yatıyor konusuna gelince.teröristler le savaşılan yerlere uzman askerler gönderilse askerler normalden daha az şehit olur ve başarı daha fazla olur.şimdi acemi askerleri gönderiyolar teröristlerin önüne.teröristler ki ömürleri dağda geçmiş.askelerimiz ise daha doğru düzgün sileh tutamıyolar.köpeğin önüne yem atmak gibi bişi.sadece köpeği oyalıyo.ama bilmiyolar ki her insan yatırımdır.bu kadar basit düşnemiylarsa yapacak bişi yok demektir.ha bide onların görüş açısı var.herekesin düşüncesine saygı duymak lazım.lakin insan hayatına maal oluyorsa o insanın düşüncesini değiştirmesi lazım diye düşünüyorum....