• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

14 yaşındaki oğlu 250 kiloyu aşınca

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P

ABD'li anne hakkında ihmal gerekçesiyle soruşturma açıldı.

ABD'nin Güney Carolina eyaletinde 14 yaşındaki oğlu 251 kiloyu aşan anne hakkında ihmal gerekçesiyle savcılık tarafından soruşturma açıldı.

USA Today gazetesinin haberine göre, avukatı Grant Varner, müvekkili Jerri Gray ile ilgili soruşturmanın, tehlikeli biçimde aşırı kilo alan çocukların ailelerine yönelik başka davalar açılmasına neden olabileceğini belirterek, "Eğer müvekkilim suçlu bulunursa, Pandora'nın Kutusu da açılabilir" diye konuştu.

Güney Carolina'nın Travelers Rest kasabasından 49 yaşındaki Gray ise oğlu Alexander Draper'ın kilo vermesi ve yardım etmek için elinden geleni yaptığını, ancak kendi denetimi dışındayken oğlunun sürekli yediğini söyledi.

Gray hakkında geçen ay hakkında soruşturma açılırken, oğlu bakımevine gönderildi.

ABD'de son yıllarda çocuklarda obezitenin artmasıyla birlikte, Texas, Indiana, Pennsylvania, New York ve New Mexico eyaletlerinin mahkemelerinde, tıbbi ihmal tanımıyla davalar açılmaya başlandı.

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Yiyen çocuğa anne ne yapsın ki..Yemeyene de öyle..:( Bana da savcılık soruşturma açar mı acaba ..Somaliden aldım diye yuttururum..;)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Yiyen çocuğa anne ne yapsın ki..Yemeyene de öyle..:( Bana da savcılık soruşturma açar mı acaba ..Somaliden aldım diye yuttururum..;)

yapacagi cok sey var cocugun yasi ufak kisitlama koya bilir oyune alistira bilir eve ivir zivir almaktan vaz gece bilir yemesine dikkat ede bilir ve bunu DR uyar mistir kesin ama anne cocuk yesin ne olucak diyip kilo almasini devam ediyorsa tabiki suc cocugun sagligi ile oynuyor resmen :((

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Hep anneler yokmu arkandan ağlar ye tabağında bırakma ye yemessen şuraya götürmem bak diye diye şişman yapıyrlar çocukları