• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

14 Şubat Sevgililer günü 2021 resimleri ve mesajlari Hepsi burada

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
14 Şubat Aşk Sevgililergünü için yazıldığı gibi aynı zamanda sevgilisi olmayanlar için farklı kişilere yönelik de verilebilmektedir. Bunun için yazılmış olan bir şiir örneği olmasıyla birlikte aynı zamanda duygusal bir anıyı da ifade etmesi nedeniyle önemli bir ilham kaynağı sayılabilir.
zgjrjiU.jpg

Sana olan aşkımı bir güne sığdıramam. Ne Sevgililer Günü yeter bana ne tanışma yıl dönümümüz ne doğum günleri. Benim olduğun her gün için sadece mutluluk diyebilirim.

Seninle başladı gülmek, seninle yaşamda yol almayı öğrendim. Biricik sevgilim. 14 Şubat bizim günümüz, kutlu olsun!

Bana getirdiklerin için şükrederek geçiyor günlerim. Hayatımı renklendirdiğin için öylesi mutluyum ki anlatmaya yetmiyor kelimelerim. Sevgililer Günün kutlu olsun

Benim olman için çok çaba sarf ettim. Uğraşlarımın meyvesi olarak kollarımdasın şimdi. İnanmak çok güç, böylesi bir güzelliği yakaladım. Sevgililer Günün kutlu olsun

Sevgililer Günümüz kutlu olsun, senin için neler yaparım bir bilsen. Mesela bir kucak gül de bir oda dolusu hediye de yetmiyor bendeki aşkı anlatmak için sevgilim, aslında daha fazlası gerek.

Son düzenleme:

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

Döndürme yüzünü kurban olayım
Sen ol bu dünyada güneşim ayım
Yalnız ben seveyim, ben okşayayım
Gezmesin bir başka el saçlarında

Kalbimin içidir en güzel yerin
Tutmasın bir başka eli ellerin
Gözlerin gözümde bak derin derin
Kaybolup gideyim bakışlarında

Yüce dağ başına yağan karlarca
Seyrine dalayım senin yıllarca
Gönül ırmağında coşan sularca
Bin huzur bulayım akışlarında

Süsenim sümbülüm reyhan gibi
Kekliğim maralım ceylan gibi
Tamburum cümbüşüm keman gibi
Şarkılar derileyim ağaçlarında

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

0DNVtxU.gif

Güllere yakıştırırım güzelliğini
Yıldızlara benzerim o gözlerini
Canıma eş bilirim seni
Sevgilim bugün bizim günümüz.
Avare gönlümü sen uslandırdın
Kalbimdeki volkanı sen uyandırdın
Nefes nefese can alışımsın

Uyanırken her sabah bir özleyişle
Alevlenir yüreğim bir tek gülüşle
Kalbimi benim durma ateşle
MMeKFC5.gif

Canımın yongası, sevdiğim,
Birkaç gün çaldık ilkbahardan
Geçtik yıllardır özlediğim
Erguvan ışıklı kıyılardan
Aşkı sessizlik tanımlar
Gençken tersini düşünürdüm
Akşamla dönerken geriye dalgalar

Son düzenleme:

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Hayatıma girdiğin gün ben yeniden doğdum. Bana gerçekten sevilmeyi öğreten en değerlim. Sana çok aşığım. Hep yanımda kal!

Seni doya doya sevmeyi istiyorum
Seni kimseyle paylaşamıyorum
Seni kıskanıyorum,çünkü seni seviyorum aşkım.
SRCqiA5.gif

Karanlığın içinde ışık tutan, kaybolduğum çöllerin içinde rehberim olan, sevgisiyle beni sahiplenen sevgilim… Seni seviyorum. İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın.

Yürekten sevdiğim, sana bunları yazıyorum; çünkü bir göz kırpması bile bende bambaşka duygular oluşturan, o tatlı yüzü içimi ısıtan başka birisini nereden bulabilirim? Senin tatlı çehrende sonsuz sıkıntılarımı ve tarifi imkânsız kayıplarımı bile bulabilir ve o güzel yüzünü öptüğümde mutluluğa sarılırım.

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
sevgililer-gunu-resimli-mesajlari4.jpg

Seni tanımadan geçen günlerim şimdi çok uzaktalar, sen de bu günlere doğan güneş gibi yaşam kaynağımsın. İyi ki varsın diyorum, yetmiyor aşkı anlatmaya. İyi ki varsın aşkım