• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

11824 - Bilinmeyen Numaralar Servisi

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Yeni bir bilinmeyen numara servisimiz daha varmış haberiniz varmı..reklamlarda gördüm bende:):P

11824 Nedir?

11824 telefon üzerinden 7/24 bilinmeyen numara hizmeti verir. Bunun yanında telefon ve internet üzerinden kullanıcılara ulaşmak istedikleri kişiler ,şirketler, ürünleri ve hizmetleri hakkında tüm detaylı bilgileri sağlar.

Aranılan firmanın ve şubelerinin adresleri, haritadaki yerleri
Firma veya ürünlerle ilgili diğer görsel materyal
Ödeme alma şekilleri
Tüm telefon ve fax numaraları
Firmanın adres tarifi
Web site, E- mail adresi
Firma tanıtım videosu
Firmanın tabela adı
Firmanın markaları
Firmanın özet bilgisi ve müşterilerine sunmak istediği
Açılış- kapanış saatleri

bilgilerini bize veriyomuş..denemedim vallahi...sitesinden aldım bu bilgileride:)

önümüzdeki günlerde kimbilir daha ne 118 lerle karşılaşıcaz:)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Popüleritesi bu kadar yüksek bir sektörden daha çooook 118'ler bekliyoruz :D Bizde para çok ararız sorarız açın kardeşim daha çok açın :)

bella00_

Üyecik
Birşey soracaktım aklıma takıldı. Mesela hat alırken kimlik bilgileri gizlenilsinmi diye sorarlar satıcılar. Mesela turkcellse turkcelle mesaj atıyoruz ya kım 2222 bazıları rehebre kayıtlı olmadığı için kime ait olduğu bilinmiyor. Peki bu bilinmeyen numaralar servisinde geçerlimi. Kimlik bilgilerini gizleyen kişiler burada belli olurmu__

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Birşey soracaktım aklıma takıldı. Mesela hat alırken kimlik bilgileri gizlenilsinmi diye sorarlar satıcılar. Mesela turkcellse turkcelle mesaj atıyoruz ya kım 2222 bazıları rehebre kayıtlı olmadığı için kime ait olduğu bilinmiyor. Peki bu bilinmeyen numaralar servisinde geçerlimi. Kimlik bilgilerini gizleyen kişiler burada belli olurmu__

bi bilgim yok ama bilgiler gizliyse bilgileri verilmiyordur sanırım

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...

Eğer hat alırken ister cep telefonu ister telekom sabit hattı farketmez kimlik bilgilerini gizleme yada rehberde yer almamayı tercih ederseniz kesinlikle bu servisler numaranızı veremez. Zaten servislerin tümü cep telefonu ve telekomla ortak veritabanını kullanarak hareket ediyorlar. Yasalar kişilerin gizlilik hakkının ihlalinin suç olduğunu söylediğine göre kişi tarafından gizli kalması tercih edilmiş bir numaraya bu servisler yoluyla ulaşamazsınız. Eğer siz de aynı tercihle hat almışsanız sizin numaranıza ulaşamazlar.