• Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...

Karakter testi 10 soruda karakterinizi test edin

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Kendimi tanıyorum, teste gerek yok diyorsanız bile bu testi yapın. Çünkü çıkan sonuç sizi şaşırtabilir. İşte psikologların uyguladığı kişilik testi!

Tıklayın...

kisilik-testi.jpg

OkYaNuS

Moderator
Site Yetkilisi
Moderatör
İnsanlar sizi mantıklı, ihtiyatlı, dikkatli ve pratik birisi olarak görürler. Sizi zeki, yetenekli ve hünerli ama alçak gönüllü olarak tanırlar. Çok hızlı arkadaşlık kurmayan, ama arkadaşlarına karşı çok sadık olan ve onlardan da aynı şeyi bekleyen birisiniz.

BBana böyle çıktı 🤭🤭

Düş Bozumu

Özel Üye
Özel üye
Ayın Konuğu
İnsanlar sizi mantıklı, ihtiyatlı, dikkatli ve pratik birisi olarak görürler. Sizi zeki, yetenekli ve hünerli ama alçak gönüllü olarak tanırlar. Çok hızlı arkadaşlık kurmayan, ama arkadaşlarına karşı çok sadık olan ve onlardan da aynı şeyi bekleyen birisiniz.

Katip

Özel Üye
Özel üye
Kopyalama yapamadım kısacası iyi birisin dedi. En iyi cevabı verecekler beni tanıyanlardır.

r0se

📚 ♥ ☕ ♥ 🎵
Özel üye
İnsanlar sizi taze, canlı, çekici, eğlendirici, pratik ve daima ilginç birisi olarak görürler; her zaman ilgi odağı olan ama çok aşırıya kaçmayacak kadar da dengeli birisi.. İnsanlar sizi ayrıca iyiliksever, düşünceli, anlayışlı ve kendilerini neşelendiren ve rahatlatan birisi olarak tanırlar.

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
İnsanlar sizi taze, canlı, çekici, eğlendirici, pratik ve daima ilginç birisi olarak görürler; her zaman ilgi odağı olan ama çok aşırıya kaçmayacak kadar da dengeli birisi.. İnsanlar sizi ayrıca iyiliksever, düşünceli, anlayışlı ve kendilerini neşelendiren ve rahatlatan birisi olarak tanırlar.

TeBeSSüm

❤ Pamuk Prenses ❤
Süper Moderatör

aaa cogumuza bu cikmis :D