10 Mayıs Anneler Günü Kutlu Olsun

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
10 MAYIS ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN

BİR ZAMANLAR doğmak üzere olan bir çocuk varmış. Ve dünyaya gideceği gün Allah'a sormuş:
“Bu kadar küçük ve korunmasızken dünyada nasıl yaşayacağım?”
Allah “Meleklerimin arasından senin için bir tanesini seçtim. O seni bekliyor olacak ve seni hep koruyacak.” diye cevap vermiş.

“Ama lütfen söyle bana, burada Cennet’ te hiçbir şey yapmadan şarkı söylüyor ve gülümsüyorum, ben böyle çok mutluyum.”

“Senin meleğin de sana şarkılar söyleyecek ve sana hergün gülecek. Sen de o meleğin sevgisini hissedeceksin ve mutlu olacaksın.”

“Peki insanlar benimle konuştuklarında ben onları nasıl anlayacağım, ben onların dilini bilmiyorum ki.”

“Meleğin sana dünyadaki sözlerin en güzelini ve en tatlısını söyleyecek, ve görebileceğin en büyük sabır ve ilgi ile sana konuşmayı öğretecek.”

“O zaman seninle konuşmak istediğim zaman ne yapacağım?”
“Meleğin senin ellerini birleştirecek ve sana dua etmeyi öğretecek.”
“Duydum ki dünyada kötü insanlar varmış. Beni kim koruyacak?”
“Merak etme, meleğin seni hayatı pahasına dahi olsa savunacak.”
“Ama ben seni göremeyeceğim için çok mutsuz olacağım.”
“Meleğin sürekli sana benden bahsedecek ve sana bana nasıl tekrar ulaşabileceğini anlatacak, ama beni göremesen de ben hep senin yanında olacağım.”
Tam o esnada Cennet’te ki huzur ortamına dünyanın homurtuları karışmaya başladı. Dünyaya gitmek üzere olduğunu anlayan çocuk aceleyle son sorusunu sordu:
“Peki Allah’ım şimdi gitmek üzereyim, lütfen bana o meleğin ismini söyler misin?”
“Meleğin ismi önemli değil, sen ona ‘ANNE’ diyeceksin."

TÜM ANNELERİN VE ANNE ADAYLARININ GÜNÜNÜ KUTLAR,SAĞLIK VE MUTLULUKLAR DİLERİM

arzum

Forum Tutkunu
Nasıl anlatılır ki kelimelerle Annem.
O ne muazzam bir varlık,o ne büyük bir lütuf bizler için.O ki yemedi yedirdi,içmedi içirdi ben hasta olduğumda sabahlara dek baş ucumda gözyaşları döken,bir tehlike sezdiğinde canını feda etmekten zerre kadar çekinmeyen tüm yaşamını çocuklarına adamış vefakar,cefakar ANNEM…

” Cennet,anaların ayakları altındadır” hadis-i şerifinin 1400 sene önce işaret ettiği bu kutsal varlığımızın kıymetini biliyor muyuz acaba ? Ömrünü çocuklarına adamış o muhteşem insanı,senenin bir günü mutlu etmek yeterli mi ?

Sana 364 gün layık olamazsam yazıklar olsun bana emdiğim sütlerin haram olsun ANNEM.
O kalan bir gün mü ?

O gün Anneler günü Annem o günü senin için yaşayacağım. Anneler günün kutlu olsun Annem. En güzel anneler günü mesajları senin olsun annem…

Bende burdan öncelikle kendi annemin daha sonra tüm annelerin ve anne adaylarının anneler gününü kutluyorum.

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun yanımızda kıymetini bilemediğimiz kaybedince değerini anladığımız bizi bizden çok düşünen bizden çok seven annelerimize ne yapsak borcumuzu ödeyemeyiz.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
O yüreği kocaman ve sevgi dolu olan tüm annelerin ellerinden öpüyorum. Gününüz kutlu olsun. Hakkınız ödenmez.

wien06

V.I.P
V.I.P
Bizde cerezforum olarak forumdaki ANNELERIMIZIN ve Tüm ANNELERIMIZIN Anneler Gününü en icten dileklerimizle kutluyoruz.

♥ KELIMELERLE ANLATILAMAYAN FEDAKARLIK VE KARSILIKSIZ SEVGIYI, TARIF ET DESEN BANA HERHALDE SADECE "ANNE" DERDIM..ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN.

♥ BIR GUNUMDE DEGIL HER GUNUMDESIN. HER GUN HER SANIYE BENIMLESIN. HER ZAMAN BANA DESTEK OLDUN. SEN BENIM ICIN COK OZELSIN. ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN.

♥ SEVGILI ANNECIGIM, BIRGUN UMARIM BANA GOSTERDIGIN SEVGI VE SABRI SANA GOSTEREBILME SANSIM OLUR ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN.

♥ BENIM ICIN HERSEYE KATLANAN, HER ZAMAN YANIMDA OLAN, DEGERI BICILEMEYEN DUNYANIN EN GUZEL ANNESINE ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN.

♥ ANNE SENI SEVIYORUM�BELKI SEVGIMI HER ZAMAN GOSTEREMIYOR OLABILIRIM AMA SEN BUNU DAIMA BILIYORSUN ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN.

♥ DUN SANA KIZDIKLARIMI BUGUN BEN YAPIYORUM ANNE. CUNKU ASLINDA SENIN KUCUK BIR KOPYANIM. UMARIM SENIN KADAR SEVGI DOLU OLURUM.

♥ MEGER DILIMDEKI VE BEYNIMDEKI EN GUZEL KELIME SENIN ADINMIS. SANA HER SESLENISIMDE YA ACIM DINMIYOR YADA SEVGIM COSUYOR...ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN.

♥ EGER BANA GOZLERINLE DEGIL DE KALBINLE BAKMIS OLSAYDIN, SENI NE KADAR SEVDIGIMI COK IYI ANLARDIN...ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN.

♥ ANNECIGIM, BIR GUNUMDE DEGIL HER GUNUMDESIN. ANNEM OLMAN DUNYADAKI EN BUYUK SANSIM,IYIKI VARSIN.SENI COK SEVIYORUM ANNEM.

♥ SEN HAYATIMIN KUTUP YILDIZI OLDUN. NEREYE GIDERSEM GIDEYIM ISIGININ ALDTINDA SEVGINLE UYUDUM. DOGRU YOLU BULDUM.SENI SEVIYORUM ANNE.

♥ BU DUNYADAKI EN GUVENLI SIGINAGIM SENIN KUCAGIN.BENIM ANNEM OLMAN BU DUNYADAKI EN BUYUK SANSIM. SENI SEVIYORUM ANNEM.

♥ ANNECIGIM SENI BEN CICEKLERDEN YEMISTEN VE KLASIK DORTLUKLERDE ANLATILDIGINDAN DAHA COK FAZLA SEVERIM,SENI COOK SEVERIM.

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Canımmmm annem ve bütün anneler hepinizin anneler günü kutlu olsun.İyi varsınız hep olun ve bizleri hep koruyun lütfen.