10 Eylül Günlük Burç Yorumları

Papatya

V.I.P
V.I.P

10 Eylül 2015 günlük burç yorumları
Günlük burç yorumları
10 Eylül burç yorumları

Koç Burcu

Umut bağladığınız, gelmesinden emin olduğunuz paralar bu süreçte türlü aksilikler ile elinize geçmez. Maddi, manevi zorluklar yaşam sevincinizi aza indirir. Bugünün tek mutlu olayı eşinizin uzun zamandır beklediği bir haberi alması ile pozitifliğinin artması ve size aşırı ilgi göstermesi olacaktır.

Boğa Burcu

Hayatınızda meydana gelen her tür olumsuzluk farkında olmadan kendinizi suçlamaya ve hiçbir şeyi başaramayacakmış gibi aciz hissetmenize sebep olur. Bilinçaltınızda biriken ve unutmak istediğiniz birçok olay su yüzüne çıkarak sizi kesin bir hesaplaşmaya sürükler.

İkizler Burcu

Evlilik ve ortaklık gibi konularda sizden gizlenen olayların ortaya çıkması ile nasıl davranacağınızı bilemezsiniz. Evli olanlar için oldukça dikkatli olmaları gereken bir zaman dilimidir. Ne söylerseniz söyleyin eşiniz her şeyi yanlış anlayacak ve basit bir konuşmayı bile tartışmaya dönüştürecektir.

Yengeç Burcu

Yanlış anlaşılmalar, bazen küçücük bir ayrıntı sizi bitişe doğru sürükleyebilir. Bu süreçte sessiz kalmalı mümkünse kararlarınızı ilerleyen tarihlerde vermelisiniz. Hayata dair her konuda yakınlarınızın da içinde bulunduğu kişilerle güç mücadeleleri içinde bulunabilirsiniz.

Aslan Burcu

Maddi anlamda çıkmaza düşeceğiniz korkusu ile ortada gözle görülür bir sorun olmasa da sorun çıkacağını düşünerek kendi kendinizin moralini bozarsınız. Kendi üzerinizdeki kontrolünüzü kaybetmeniz zaman zaman maddi anlamda çok zayıf davranmanıza neden olabilir.

Başak Burcu

Zihinsel olarak oldukça keskin ve her an tetikte olduğunuz bir zaman dilimidir. Yeni fikirlere açık ve denemeye hazır durumda olursunuz. Daha önce denemediğiniz ilginç konular ilginizi çekerek sizi derin araştırmalara sürükleyebilir. Birçok kısa yolculuk ve telefon konuşmaları da gündemde olacaktır.

Terazi Burcu

Partnerinizle aranızdaki sevgi ve fiziksel çekimin ne kadar yoğun olduğunu göz ardı ederek ayrılık düşünmenize de neden olabilir. Sakin olmanız imkansızdır, genel yapınızda var olan iğneleyici tavırlarınız öne çıkar ve kılıç gibi keskin sözlerinizle ortalığı savaş alanına çevirirsiniz.

Akrep burcu

Karşı cins ilişkilerinin öne çıkacağı fakat mutlu olayım derken kendinizi çıkmazda hissettiğiniz bir zaman dilimidir. En basit bir olay dahi aşırı sinirlenmenize, kaba ve kırıcı davranışlar sergilemenize neden olur. Bu süreçte ortaya çıkan tartışmaların geçmişte biriktirilmiş bir kızgınlıkla veya yaşanmış kötü olaylarla da alakası yoktur.

Yay Burcu

Ani hareketlerden, sizi zorlayabilecek ağır işlerden uzak durmalı ve kendinize özen göstermelisiniz. Ayrıca yaşamınızdaki önemli erkekleri patron, oğul, kardeş gibi gözlemlediğiniz de onların egolarının ne kadar önde olduğunu ve bencilliklerini göreceksiniz.

Oğlak Burcu

Ben kimim? Ne yapıyorum? Ne kazanıyorum? Kazandığım parayı hak ediyor muyum? Ya da hak ettiğimden daha mı çok kazanıyorum? Sorularını kendinize daha sık sormaya başlarsınız ve iş hayatınızla alakalı yeni düzenlemelerinizi sağ duyu içinde yapmaya çalışırsınız.

Kova Burcu

En olmadık konular normalde sinirlenmeyeceğiniz ve anlayış göstereceğiniz her şey sizi aniden küplere bindirebilir, alınganlığınızın da artması ile nerde ise kendinize bile küsersiniz. Bu halleriniz yüzünden partneriniz ile aranız açılabilir ve çok zor anlar yaşayabilirsiniz.


Balık Burcu

Hareketli geçecek günlere hazır olmalısınız. Sanat, müzik, edebiyat ile ilgili hayatın güzellikleri ve sevgi de hayatınızda ön plana geçer. Özellikle sevgiye dair konularda şiirsel bir şekilde, karşınızdaki etkileyecek şekilde konuşabilirsiniz. Organizasyon ve sosyalliğiniz artar, yaşamınız hızlanır.

Alıntıdır.


 
Top