1. Sınıf Öğretmen ve Öğrencileri için Görsel Alfabe Programı

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Artım Yayınlarının üretimi olan program ile alfabenin tüm harfleri ile ilgili okuma, yazma ve örnek kelimelerle detaylandırılmış ayrıntılı çalışabilirsiniz. Program arayüzüne isterseniz bir html dosyasından isterseniz exe dosyasından ulaşabilirsiniz. Hem okulda projeksiyon ile hem de evde çocuklarınız için bilgisayar ortamında çok rahat kullanabileceğiniz program ile çocukların ilgileri kesilmeden okuma-yazma çalışmalarını hızlandırabilirsiniz.

Tek bir arayüzden kontrol edilebilir arayüz ile kolayca çalışmalar yapabilir, harf ve ilgili sözcüklerin seslendirilmesi ile çocukların ilgisi kesintiye uğramadan zamanı verimli kullanabilirsiniz. Örnek olarak "z" harfi ile ilgili arayüzü ekliyorum.

Hem 1. sınıf öğretmenleri hem de 1. sınıfta çocuğu olan anne-babalar için kolay çalışma yaptırabilmeleri açısından kesinlikle tavsiye edilir.

[flash]/flash/z.swf[/flash]

1. sınıf öğrencilerinin okuma-yazma öğrenme sürecinde en önemli etken dikkatin sekteye uğraması ve ilginin kaybolmasıdır. Program hem ses hem de görsel renkliliği ile bu ilgiyi sürekli hale getirecektir.

LD8JX.jpg

0IwUX.jpg

5oGEC.jpg

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
güzel bir çalışma olmuş :) eminim birçok kişiye lazımdı seneyede bana lazım olacak

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Aynı dosya evet. Gerçi 1. sınıf ile ilgili müfredatta önemli değişiklikler oldu ama yine bu okuma yazma setine ihtiyaç duyulacak. Önceki gibi okuma yazma süreci 1. dönem ile sınıflandırılmayıp ilk yılın sonuna kadar sürecek...

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.