• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

09 Kasım 2021 AÖF vize sınavları ne zaman? İşte açıklanan tarihler ve detaylar

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

AÖF sınav giriş yerleri açıklandı mı? AÖF vize sınavları ne zaman? İşte açıklanan tarihler ve detaylar

AÖF sınav tarihlerine kısa süre kala gözler sınav giriş belgelerine çevrildi. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi takvimine göre AÖF sınavları kasım ayında yapılacak. Söz konusu sınav öncesi AÖF sınav giriş belgeleri üniversite tarafından erişime açılacak. Peki, AÖF sınav giriş yerleri ne zaman yayınlanacak? İşte, binlerce öğrencinin merak ettiği AÖF vize sınavı tarihleri ve konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

AÖF sınav giriş yerleri için araştırmalar devam ediyor. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi güz dönemi vize sınavları için geri sayım başladı. Kurum tarafından yapılan açıklamada kayıt ve kayıt yenileme işlemlerini tamamlayan öğrencilerin ne zaman sınava gireceği belli oldu. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi güz dönemi vize sınavı kasım ayında yapılacak. Sınavlar 27-28 Kasım 2021 tarihlerinde düzenlenecek. Adaylar sınav yerlerini kurum tarafından yapılacak olan açıklama ile öğrenebilecekler.​

AÖF SINAV YERLERİ AÇIKLANDI MI?

AÖF sınav yerlerinin söz konusu sınava bir hafta kala açıklanması bekleniyor. Ancak konu hakkında bir açıklama yapılmadı.​

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

AÖF SINAVLARI NE ZAMAN YAPILACAK?

AÖF güz dönemi ara sınavları 27-28 Kasım 2021 tarihleri aralığında yapılacak. Dönem sonu sınavı ise 08-09 Ocak 2022 tarihleri aralığında gerçekleştirilecek. Kurum tarafından yapılan açıklamada sınav tarihlerinin Mili Eğitim Bakanlığı, ÖSYM tarafından yapılan sınavlar ve pandemi durumuna göre değişebileceği belirtildi. Sınavların online mı yoksa yüz yüze mi olacağı ile ilgili bir açıklama henüz yapılmadı. En son yapılan yaz okulu sınavı yüz yüze gerçekleştirildi.