03.03.2013 - Müslüm Gürses Hayatını Kaybetti

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Geçirdiği by-pass ameliyatının ardından yoğun bakıma alınan sanatçı Müslüm Gürses hayatını kaybetti. Gürses, yaklaşık 4 aydır yoğun bakımdaydı.

Müslüm Gürses
Ünlü sanatçının menajeri Nevzat Takmaz, hurriyet.com.tr'nin sorusu üzerine ''Doktoru artık yapacak bi şey kalmadığını söylüyordu. Bir iki gün ancak yaşayacağını söylüyordu. Beyin fonksiyonlarının tamamen bittiği söylenmişti. Suni akciğere bağlı olarak yaşıyor. Müslüm Gürses'in bağlı olduğu suni solunum cihazının fişi çekilince her şey bitti demek olacak'' dedi.

''O halde artık size başınız sağolsun diyebilir miyiz?'' sorusuna Nevzat Takmaz, ''Evet artık diyebilirsiniz. Bitti her şey'' yanıtını verdi.

BAKANLARDAN MÜSLÜM GÜRSES TWEETLERİ

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabında Gürses'i kaybettiğimizi yazdı.

Mehmet Müezzinoğlu: Müslüm Gürses'i kaybettik. Çok üzgünüm, başımız sağolsun. Ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Twitter'daki hesabında Müslüm Gürses'in ardından şunları yazdı:

Mehmet Şimsek: "İlkokulu bitirdim. Gerisi yok.." Bunu diyen Müslüm Gürses milyonların kalbine taht kurdu. Mütevazı, derinlik sahibi, mahcup ve sakindi.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Çok saçma yaaa..
Menajeri bugün Tv de canlı yayında Müslüm Gürsesin Beyin ölümünün gerçekleştiğini açıkladı
Ama doktorların açıklamalarına görede her an ölebilirmiş ama daha yaşıyormuş

Konuyu silsem mi ki bilemedim :confused:

Papatya

V.I.P
V.I.P
Çok saçma yaaa..
Menajeri bugün Tv de canlı yayında Müslüm Gürsesin Beyin ölümünün gerçekleştiğini açıkladı
Ama doktorların açıklamalarına görede her an ölebilirmiş ama daha yaşıyormuş

Konuyu silsem mi ki bilemedim :confused:

Bence silme ablacım tv de yayınlanmış zaten
Hem doktorlar alıştırmaya çalışıyorlardır belki :confused:

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Yalnız hala ölmedi diye biliyorum? Beyin ölümü gerçekleşmiş ama ölüm yok diye okumuştum internette
Şarkılarının hayranı değilim açıkcası ama ölümü beni üzer... Sonuçta arabeskte bir idoldü

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Yok artık ya duyduğumuz kaçıncı ölüm haberi bu kış.. Ben de dinlemezdim şarkılarını ama inşallah ölmemiştir.. Allah yakınlarına sabır versin.